اخبار مرتبط

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت:روابط عمومی باید تحلیل گر و برنامه محور باشد.

به گزارش ایلنا از قائم شهر،مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران،بعدازظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز روابط‌ عمومی،روابط عمومی را بستر حقیقی برای تحقق ابعاد حقوق شهروندی دانست و گفت : روابط عمومی هنر هشتم است و به این دلیل که تسهیل گر روابط بین مردم و مدیران است ،مدیران روابط عمومی نقش اصلاح گری در جامعه دارند .

وی همچنین افزود :اگر روابط عمومی به طور هوشمندانه و آگاهانه و خردمندانه در مسیر فعالیت ها گام بردارد باعث ایجاد دیوار اتحاد با مردم میشود

وی در ادامه گفت: روز روابط عمومی در حقیقت روز تکریم مردم مداری و مخاطب مداری است.

مظفری در ادامه با یادآوری سخنان رئیس جمهور در مورد نشاط اجتماعی گفت : اگر ما به دنبال نشاط اجتماعی و نشاط سازمانی هستیم باید نشاط روابط عمومی را ایجاد کنیم.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران در ادامه خطاب به مدیران گفت :مدیران باید به دنبال توانمند سازی روابط عمومی باشند ،جایگاه روابط عمومی را ارتقا ببخشند ،در تصمیم گیری هایشان از اطلاعات روابط عمومی استفاده کنند ،مدیران باید درمورد وظایف و اختیارات روابط عمومی در سطح استانی و شهرستانی بازنگری داشته باشند و امکانات مورد نیاز را تامین کنند.

مظفری با بیان اینکه مدیران به هیچ وجه نباید دنبال روابط عمومی توجیه گر و مدیرمحور باشند ادامه داد : روابط عمومی باید تحلیل گر و برنامه محور باشد .

مدیرکل روابط عمومی استانداری استان گفت : مخاطب ما هوشمند و آگاه است و هرخبری را نمی پذیرد پس خبر باید تحلیلی ، مستند و شفاف باشد.

مظفری آخرین تعریف از روابط عمومی را سودمندی مخاطب و سازمان بیان کرد.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.