اخبار مرتبط

رئیس پلیس راه مازندران گفت:تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت 6 صبح شنبه 29 اردیبهشت از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ  پاسدار علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک  تا ساعت 6 صبح  شنبه 29 اردیبهشت از محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا  24 جمعه 28 اردیبهشت از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

قدمی بیان کرد: تردد تریلرها در محور هراز ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 27 و 28 اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.

مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.