اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این هیات را ' الکسی سترلنیکوف ' معاون استاندار ساراتف سرپرستی می کند و اعضای این هیات نیز مدیر بازرگانی تجارتخانه سولنچنی پرودوکنی ، رئیس شرکت الواتور ، مدیرعامل شرکت ترمینال های غله پاولژیه ، رئیس اس پی پی کی ، مدیر مؤسسه غیر تجاری خود گردان مرکز حمایت از صادرات استان ساراتف هستند.
رئیس اتاق بازرگانی استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص سفر این هیات گفت : هیات اقتصادی از استان ساراتف روسیه پس از ورود به رامسر ، از دو مرکز اقتصادی و تله کابین رامسر دیدن کردند .
عبدالله مهاجر افزود : اعضای این هیات قرار است روز چهارشنبه از مجتمع نمک آبرود و بندر نوشهر هم دیدن و با مسئولان بندر نوشهر و تجار مازندران دیدار و گفت و گو کنند.
اعضای هیات رسمی استان ساراتف روسیه در مدت حضور 2 روزه اش در مازندران علاوه بر بازدید از واحدهای کشاورزی ، تولیدی و صنعتی و گردشگری استان ، با مسئولان استانداری هم دیدار و گفت و گو خواهند کرد.
هیات سارتف روسیه پیش از ورود به رامسر در غربی ترین شهرستان استان مازندران ، با مدیران استان گیلان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفت و گو کرد.
این نخستین بار است که هیاتی از استان ساراتف روسیه به مازندران سفر می کند .
اسفند ماه سال پیش مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در قالب هیات پارلمانی کشورمان به ساراتف سفر کرده بود.
هیات پارلمانی ایران را در آن سفر علی اکبر مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهادکشاورزی سرپرستی کرد و هدف سفرشان هم شرکت در همایش اقتصادی ساراتف بود.
استان ساراتوف یکی از واحدهای فدرالی روسیه در جنوب غربی این کشور است.
مرکز این استان هم شهر ساراتوف و جمعیت آن حدود 2 میلیون و 700 هزار نفر است .
بر اساس گزارش های رسمی ، گردش مالی میان استان ساراتف با ایران در سال 2017 میلادی 25 میلیون و 752 هزار دلار بود.
هیات ساراتفی عصر چهارشنبه استان مازندران را به مقصد کشورشان ترک می کند.
/1602/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.