اخبار مرتبط

معاون استاندار ولگاگراد روسیه از افتتاح نمایشگاه دائمی کالاهای مازندران در ولگاگراد خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری،ولادیمیر شکارین بعدازظهر امروز در نشست با مدیران و بخش خصوصی مازندران بابیان اینکه این اولین سفر من به مازندران است اظهار داشت:برغم بسیاری از مشکلات در چند سال اخیر روابط خوب و قوی با استان مازندران داریم.

وی افزود: پیش‌ازاین نیز هیاتی از ولگاگراد به ایران آمده‌اند و تا حدودی با امکانات مازندران و ایران آشنایی داریم.

معاون استاندار ولگاگراد روسیه به ملاقات با استاندار مازندران اشاره کرد و گفت: امیدواریم روابط بین مازندران و ولگاگراد در سطح خوب و قوی پابرجا بماند.

ولادیمیر شکارین ادامه داد: در مذاکرات صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم که در سفر استاندار ولگاگراد در مازندران، موافقت‌نامه‌ای امضاء خواهد شد.

وی با بیان اینکه آشنایی با واحدهای تولیدی مازندران و محصولات این استان ازجمله اهداف  این سفر است گفت: استان ولگاگراد با 114 کشور دنیا همکاری دارند و صادرکنندگان محصولات خود را ارسال می‌کنند.

ولادمیر شکارین  با اعلام اینکه بیش از یکهزار کارخانه در امر صادرات و بازرگانی در ولگاگراد فعالیت می‌کنند گفت: براساس نتایج سال 2017 ارزش کلی معاملات با ایران 63 میلیارد دلار بوده که رشد بیش از 230 درصدی داشته است.

وی افزود: افتتاح نمایشگاه دائمی کالاهای مازندران در ولگاگراد ازجمله برنامه‌ها است و امیدواریم در سفر استان ولگاگراد به مازندران قرارداد آن اجرایی شود.

ولادمیر شکارین افزود: ما آمادگی داریم از شرکت‌هایی که کالا به ولگاگراد و روسیه صادر می‌کنند حمایت کنیم.

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.