اخبار مرتبط

علی نوری پور شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که این اتفاق حوالی ساعت 17 در حدود 33 کیلومتری جاده هراز در منطقه
' بلبل خون ' رخ داد و باعث بسته شدن جاده به مدت حدود یک ساعت شد.
وی توضیح داد : یک دستگاه خودروی سواری که در مسیر آمل به تهران در حرک بود به علت سرعت زیاد و لغزنده بودن سطح جاده در پی بارش باران ، به کناره جاده منحرف شد و راننده هم در کنترل خودرو ناکام ماند و به شدت به تیربرق کنار جاده برخورد کرد.
نوری پور افزود : در پی این سانحه تیر برق واژگون شده هر دو سمت جاده را گرفت و حدود یک ساعت تا برداشت این تیربرق ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت جاده ایجاد شد.
وی با بیان اینکه در زمان واژگونی تیربرق به سطح جاده به خودروهای عبوری آسیبی وارد نشد ، گفت : راننده سواری هم در پی این برخورد شدید ، دچار مصدومیت جزئی شد اما به خوروی سواری او خسارت زیادی وارد شد.
** ترافیک سنگین در هراز
نوری پور همچنین با بیان اینکه هم اکنون ترافیک در مسیر آمل به تهران پرحجم و سنگین است، گفت: حجم بالای تردد اکنون در بیشتر مسیر وجود دارد.
وی اضافه کرد : بارش باران هم از عصر امروز در نقاط مختلف این جاده به صورت متناوب و خفیف در حال باریدن است و باعث لغزنده شدن سطح جاده شده است.
نوری پور از رانندگان عبوری از جاده هراز نیز درخواست کرد از شتاب زدگی خوددداری و حق تقدم را رعایت کنند تا سفری ایمن داشته باشند.
تردد خودرو در جاده های مازندران در سه روز گذشته و به علت تعطیلات عیدمبعث پرحجم بود و از عصر امروز با توجه به بازگشت مسافران تهرانی ، سنگین شده است .
مرکز مدیریت راههای کشور هم اعلام کرد که هم اکنون محور آمل - تهران حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده های کهرود ، گزنک ، پلور و جاجرود سنگین است .
بر اساس این گزارش ، در محور چالوس - کرج هم ترافیک در حد فاصل چالوس تا مکارود سنگین است .
مرکز مدیریت راههای کشور همچنین ترافیک محور قائمشهر-تهران را محدوده های زیراب و پل سفید سنگین اعلام کرد.
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.