اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله علی معلمی روز پنجشنبه در جمع اعضای هیات رزمندگان شهرستان آمل در آستانه مبارکه امامزاده عبداله (ع) این شهرستان افزود : سعودی ها و برخی کشور های عربی حوزه خلیج فارس تروریسم پرور هستند و با حمایت مالی و لجستیکی ، علیه محور مقاومت تلاش می کنند.
وی گفت : این کشورها با آغاز بحران در عراق و سوریه برای ضربه زدن به خط مقاومت از هیچ تلاشی دریغ نکردند و بعد از سالها حمایت از تروریسم به این نتیجه رسیده اند که محور مقاومت مانعی برای جلوگیری از توطئه های آنان در منطقه است.
امام جمعه قائمشهر افزود : آمریکای جنایتکار دیروز در آستین رژیم بعثی و امروز در آستین داعش و القاعده و دیگر فرقه های انحرافی سر از بدن نیروهای مجاهد مدافع حرم جدا می کند.
معلمی اضافه کرد : پیکار با داعش ، جنگ حق علیه باطل است ، همان گونه که حضرت محمد (ص) جلوی ابوسفیانیان ایستاد.
وی نقش جبهه مقاومت را در سوریه و عراق تاثیرگذار و انکارناپذیر توصیف کرد و گفت : تدبیر حکیمانه نیروهای مقاومت با محوریت جمهوری اسلامی سبب شد تا تروریسم در منطقه شکست بخورد.
او افزود : جبهه مقاومت نقش بسیار مهمی در تمام مناطق سوریه داشت و کمک بزرگی برای شکست دشمنان بوده است.
معلمی گفت : جبهه مقاومت امروز نقطه اتکا کشورهای اسلامی منطقه در برابر هر نوع تهاجم های استکبار است و ما خوشحال هستیم که به واسطه مقاومت و مجاهدت رزمندگان در عرصه های دفاع از حریم اسلام و تشیع ، شاهد پایان سیطره داعش شدیم که تلاش کرد چهره اسلام در بین مردم جهان مخدوش کند .
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.