اخبار مرتبط

استاندار مازندران با تاکید بر تحقق فرامین رهبری با موضوع تولید و اشتغال ،افزود: باید تلاش کنیم تا مشکلات تعاونی ها و واحدهای تولیدی احصاء و تعداد تعاونی ها 10 برابر افزایش پیدا کند.

به گزارش ایلنا از ساری،ربیع فلاح جلودار امروزدر دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر مازندران با اشاره به نقش تعاونی ها در توسعه و ارتقای اقتصاد جامعه اظهار داشت: ضرورت دارد تا فرهنگ تعاونی در جامعه نهادینه و کارها بصورت گروهی انجام شود.

وی ضمن تاکید بر اینکه مردمی کردن اقتصاد موجب افزایش تولید و کاهش تورم می شود، افزود: باید بکوشیم که فعالیت های اقتصادی در جامعه ما به مردم و تعاونی ها واگذار شود.

استاندار مازندران  از تولید به عنوان شاه کلید حل مشکلات اقتصادی در کشور یاد کرد و گفت: سیستم بانکی باید با دریافت بهره کم در خدمت تولید و تعاونگران قرار گیرد تا از این طریق بتوانیم به بحث تولید در موضوع اقتصادی کمک کنیم.

وی با تاکید بر تحقق فرامین رهبری با موضوع تولید و اشتغال ،افزود: باید تلاش کنیم تا مشکلات تعاونی ها و واحدهای تولیدی احصاء  و تعداد تعاونی ها 10 برابر افزایش پیدا کند.

فلاح با اشاره به اینکه تعاونی ها در کشورهای توسعه یافته نقش غیر قابل انکار در بخش های مختلف دارند ،گفت: عمل و توجه به شعار سال مقام معظم رهبری کمکی فراوان به حل مشکلات اقتصادی جامعه می کند.

وی افزود:توجه و کمک به حل مشکلات اقتصادی، رفاه اجتماعی مردم، توجه به بخش غیر دولتی را از جمله برنامه های دولت یازدهم برشمرد و از تداوم این امر در دولت دوازدهم خبر داد.

فلاح  با مهم بر شمردن تعاونی ها در بخش های مختلف جامعه و تاکید بر ایجاد بازار تعاونی عنوان کرد:در اصل  ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قید شد بنیان اقتصاد ایران دولتی است و فعالیت بخش خصوصی به‌عنوان مکمل و پایین دست پذیرفته می‌شود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.