اخبار مرتبط

سعید نجاریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با برنامه ریزی سازمان لیگ فوتسال ایران ، از هفته هفتم بی نظمی موجود در برگزاری رقابت ها که در آن بازی تیم ها به طور همزمان در یک روز انجام نمی شود ، پایان داده می شود.
در فصل جاری رقابت های فوتسال لیگ برتر که تاکنون چهار هفته از آن پیگیری شده و هفته پنجم نیز از پنجم مرداد برگزار خواهد شد، دیدار تیم های حاضر در یک روز انجام نمی شود و بازی و چهار تا پنج روز فاصله دارد .
عضو هیات سازمان لیگ فوتسال ایران گفت : اگر چه در بازی های ابتدایی ، این بی نظمی ها نمی تواند تاثیر چندانی در سرنوشت تیم ها داشته باشد ، ولی با افزایش تعداد بازی ها در لیگ این تاخیر به ضرر تیم هایی تمام خواهد شد که بازی آنها زودتر انجام می شود.
وی افزود : این روند مورد اعتراض برخی تیم ها از جمله شهروند ساری به عنوان یکی از تیم هایی که بازی آنها با سایر تیم ها به فاصله سه تا چهار روز برگزار می شود ، قرار گرفته است.
مدیرعامل شهروند ساری اظهار داشت : باشگاه شهروند نیز مخالف این برنامه ریزی است ، ولی با وعده مسئولان لیگ برای پایان دادن به بی نظمی ها، دیدارهای خود را انجام می دهد.
** نیم نگاه شهروند به صدر
نجاریان در مورد وضعیت باشگاه شهروند ساری در رقابت های فوتسال فصل جاری گفت : تیم ما در فصل 96-95 توانست در مقایسه با رقابت های فصل 94 ، خود را حداقل پنج پله بالا بکشد و از قهر جدول که هر آن احتمال سقوط به دسته یک را داشت، نجات دهد و به رده ششم برساند.
وی اضافه کرد : برنامه ما برای فصل جاری با توجه به بازیکنان و کادر فنی که در اختیار داریم، رسیدن به رده های بالای جدول اول تا چهارم است و تلاش می شود تا به این برنامه ریزی برسیم.
تیم شهروند از چهار بازی رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاههای ایران توانست 6 امتیاز به دست بیاورد و در رده چهارم جدول 12 تیمی این رقابت ها برسد.
این تیم که از چهار سال پیش با حمایت مالی شهرداری و شورای اسلامی این شهر وارد رقابت های لیگ برتر شده، تنها نماینده فوتبالی مازندران در سوپر لیگ ایران است.
مازندران با وجود داشتن بیش از 46 بازیکن در رقابت های لیگ برتر باشگاههای ایران به عنوان معتبرترین لیگ فوتبالی کشور از 13 سال پیش تاکنون از داشتن تیم در لیگ برتر محروم است.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.