• کدخبر: 697974
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ازساری ،معاون سیاسی ,امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تشکیل جلسه ای در دفتر خود از همه ی دستگاههای مرتبط با این رویداد خواست تا زمینه مطلوب اجرای هنرمندان ارکستر ملی ایران را فراهم کنند و با این برنامه هماهنگ باشند.

علیرضا یونسی در این جلسه از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری این رویداد که تاکنون در استان شاهد ان نبوده ایم قدردانی کرد و گفت:اجرای ارکستر ملی برای علاقمندان به موسیقی فاخر یک اتفاق ارزنده و جذاب است.

وی شادی مبتنی برارزشهای هنری را نیاز امروز جامعه برشمرد و گفت:وقتی موسیقی فاخر و انسان ساز را به مردم عرضه کنیم ,سطح سلیقه جامعه برای بهره مندی از محصولات فرهنگی سالم افزایش می یابد.

وی افزود:مازندران استانی ملی و گردشگر پذیر است و اجرای چنین رویدادهایی در ان باید افزایش یابد.

یونسی از شورای تامین مرکز استان و دستگاههایی نظیر میراث فرهنگی,حمل و نقل و پایانه ها ,شهرداری ساری ,نیروی انتظامی ,صداو سیما و فرمانداری ساری خواست تا اداره کل ارشاد مازندران را در برگزاری این رویداد همراهی کنند.

در اغاز این جلسه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به تشریح اجرای ارکستر ملی ایران در استان پرداخت و گفت:در این اجرا بیش از 60 نوازنده استاد فریدون شهبازی-رهبر ارکستر-و محمد اصفهانی- خواننده- را همراهی خواهند کرد.

احد جاودانی افزود:ارکستر ملی ایران با همکاری بنیاد رودکی به مازندران می اید تا تجربه اجرایی خاطره انگیز در مازندران رقم بخورد.

وی افزود:با توجه به تعداد هنرمندان ارکستر, همراهی استانداری و سایر مجموعه ها برای اجرای مطلوب و بی حاشیه قابل قدردانی است.

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 697974
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.