• کدخبر: 672927
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ازمحموداباد،عبدالهاشم رضاپور مدیر امور آب و فاضلاب شهری محمودآباد در گفتگو با خبرنگاران گفت : امسال در شهر محمودآباد 5/4 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 5/2 میلیارد ریال و در شهر سرخ رود 8/2 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 8/3 میلیارد ریال لوله گذاری و توسعه شبکه آب شرب صورت گرفته است.

وی گفت: بمنظور ارائه خدمات بهداشتی و جمع آوری فاضلاب خانگی شهروندان امسال 510 متر لوله گذاری فاضلاب با اعتباری بالغ بر مبلغ 26 میلیارد ریال به روش میکرو تونلینگ همراه با احداث 19 دهنه منهول اقدام گردید که بعدازاتمام عملیات عمرانی مسیرحفاری بصورت کامل روکش آسفالت گردید .
مدیر امور آب و فاضلاب شهری محمودآباد گفت: این اداره در طی سال 1395 در بخش تامین آب شرب اقدام به تعویض الکتروپمپ چاه آب شماره 6 با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون ریال و نصب دیزل ژنراتور برق چاه شماره 8 با هزینه ای بالغ بر 80 میلیون ریال نموده است.
عبدالهاشم رضاپور نصب 50 فقره انشعاب و تعویض ۳۳ دستگاه کنتور خراب و رفع ۵۴ مورد شکستگی انشعابات و شبکه آب رسانی در شهرهای محمودآباد و سرخ رود را از جمله اقدامات این اداره از ابتدای سال 96 عنوان کرد و افزود: ۶۸ کیلومتر شست وشوی شبکه آبرسانی در محمودآباد و ۸ کیلومتر در سرخ رود از دیگر اقدامات صورت گرفته در اردیبهشت ماه می باشد.
وی خاطر نشان شد در سال جدید بدلیل نیاز به اعتبار ارزی بمنظور تسریع در اجرا و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب رایزنی و پیگیری لازم برای تخصیص وام از بانک توسعه اسلامی به مبلغ 22 میلیون یورو در دستور کار قراردارد.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 672927
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.