اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حمید رضا کفاش شامگاه سه شنبه در گردهمایی فرهنگیان مازندران در ساری افزود : شرکت حداکثری بیش از 57 میلیون واجد شرایط رای در انتخابات قدرت نظام را بیشتر و پیروزی گفتمان تدبیر و امید را قطعی می کند.
وی به نتیجه مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری سال در 84 و شرکت نکردن بخش زیادی از اصلاح طلبان در آن اشاره کرد و ادامه داد : 18 میلیون نفر در آن زمان که رقابت میان احمدی نژاد و آیت الله هاشمی رفسنجانی بود وارد صحنه انتخابات نشدند و اکنون باید تشویق شوند تا در انتخابات شرکت کنند.
کفاش گفت : اگر این افراد بار دیگر نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوتی نشان بدهند ، همان نتایج اشتباه دوباره تکرار می شود.
وی با تاکید بر اینکه باید تفکر اصلاح طلبی را در دولت دوازدهم گسترش و ترویج بدهیم ، افزود : مرحوم آیت الله رفسنجانی و رئیس دولت هفتم و هشتم حمایت همه جانبه خود را از دولت اعتدال، تدبیر و امید اعلام کرده اند.
کفاش گفت : امروز گروههای اصلاح طلب باید بار دیگر ذلت و خواری نظام در عرصه های بین المللی ، حرکت های گداپرورانه ، گوشه گیری نخبگان و مهاجرت آنان، جلوگیری از هدر رفت منابع ، وجود دلالان داخلی و خارجی در فروش نفت را به عنوان عملکرد دولت های نهم و دهم همانند سال 92 برای کسانی که پای صندوق اخذ رای نیامدند ، تشریح کنند.
عضو شورای سیاستگذاری ستاد فرهنگیان روحانی با بیان اینکه باید عملکرد دولت یازدهم واقع بینانه برای مردم تشریح شود ، گفت : امروز برخی از نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری که شعارهای پوپولیستی مبنی بر افزایش سه برابری یارانه و ایجاد اشتغال پنج میلیونی را می دهند ، نمی دانند که امروز دیگر همانند سال های گذشته ،نمی توان بر موج احساسات مردم سوار شد.
وی با توضیح این نکته که امروز در تمامی مناطق کشور ارتباطات و فناوری اطلاعات سبب شد تا محروم ترین افراد جامعه از وضعیت کشور با خبر شوند ، افزود : گروههای مخالف و انحرافی که تا دیروز مخالف توسعه فناوری اطلاعات بودند و فیلترینگ را همواره مطرح می کردند ، باید بدانند دیگر نمی شود با شعارهای پوپولیستی بر موج احساسات مردم سوار شد.
کفاش گفت : به طور یقین افراد نخبه ، فرهیخته و تحصیل کرده کشور متوجه شعار های غیر واقعی و بدون برنامه این نامزدها می شوند و جایگاهی در انتخاب این اقشار ندارند.
وی افزود : آنان باید بدانند امروز علاوه بر اصلاح طلبان ، دیگر گروههای سیاسی نیز از منطق و برنامه آنهایی را که از دیوار سفارت ها بالا رفتند و مرگ بر این و آن را در کارنامه اشان دارند ، سئوال خواهند کرد.
کفاش بر لزوم اطلاع رسانی از ویژگی های شخصیتی ، عملکرد ها و برنامه های حسن روحانی تاکید کرد و گفت : روحانی دارای مدرک تحصیلی دکترا ، وکیل پایه یک دادگستری ، عضو شورای امنیت و دفاع ملی بوده است و با تمامی زیر و بم ها و چگونگی روابط با جامعه بین المللی آشناست.
کفاش افزود : هر چند می دانیم بسیار سنگ لای چرخ توسعه و حرکت برنامه های دولت یازدهم گذاشته اند ، دولتی که همه چیز را در بدترین شرائط تحویل گرفت ، اما باز توقع داریم به انتظارات مردم باید بیشتر توجه شود.
وی ادامه داد : شان و جایگاه فرهنگیان بالاتر از وضعیت فعلی است و از دولت تدبیر و امید توقع داریم در دولت آینده به آموزش و پرورش توجه دوچندانی شود.
سید مصطفی آقا میر سلیم ، اسحاق جهانگیری کوه شاهی ، حسن روحانی ، سید ابراهیم رئیسی ساداتی ، محمد باقر قالیباف و سید مصطفی هاشمی طبا نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.
انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
خبرنگار : سید رضا هاشمی کروئی ** تنظیم کننده : حسن فلاحتی ** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
/6034/ 6990/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.