اخبار مرتبط

جعفر احمدی شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید از مناطق روستایی نکا و بررسی روند پیشرفت کار لوله‌گذاری‌ها در گفت و گو با خبرنگاران افزود : با اجرایی شدن این لوله گذاری ها و گازرسانی ، بخش اعظمی از خانوارهای روستایی این مناطق از گازطبیعی برخوردار می شوند.
وی گفت : بالغ بر 600 میلیارد ریال اعتبار تاکنون به این طرح اختصاص یافته و هشت پیمانکار در نقاط مختلف بخش هزارجریب در سه مرحله کار را پیش می برند.
فرماندار نکا افزود : گازرسانی به این منطقه در گام اول از بندر امیرآباد تا حسین آباد ، گام دوم تقویت ایستگاه موجود و انتقال تا کلت و گام سوم نیز انتقال از روستای کلت به سمت دهستان پی رجه است.
احمدی گفت : همزمان با اجرای گازرسانی به روستاهای بالادست شهرستان نکا، گازرسانی به روستاهای بالادست بهشهر و گلوگاه هم در دست اجراست که در مجموع بیش از 150 روستای شرق مازندران با اعتبار بیش از 2 هزار میلیارد ریال تا پایان سال 97 از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.
به گزارش ایرنا، مازندران رتبه اول تعداد روستاهای گازدار کشور را دارد و بیش از 89 درصد خانوار روستایی و بیش از 99 درصد خانوار شهری مازندران از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
استان مازندران سه میلیون و 200هزار نفر جمعیت دارد .
خبرنگار : مریم نظری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7332/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.