اخبار مرتبط

سیدوحید موسویان شامگاه چهارشنبه در این گردهمایی در مسجد امام حسین ( ع ) ساری افزود: اگر از جنس شهیدان بیاییم و به فکر مدیریت انقلاب باشیم می توانیم جلوی آمریکا بایستیم .
وی با بیان اینکه زمان شناسی امروز انقلاب اسلامی بسیار مهم و ضروری است، گفت: ایران اسلامی امروز در افق ارزش و آرمان های انقلاب در سال های 42 و 57 قرار ندارد و افق حرکت ها باید بر اساس معیارهای انقلاب باشد.
وی با ابراز نگرانی نسبت به شاخص های مدیریتی انقلاب گفت: در مدیریت انقلاب اسلامی، رانت خواری و سفارش های مدیریتی پذیرفتنی نیست.
وی با تشریح نقش جوانان در صحنه های مختلف انقلاب گفت: 80 درصد شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را جوانان تشکیل می دهند، آنها فتنه 88 را خنثی کردند و نخبگان ما درحوزه های مختلف کشور جوان هستند و امروز نیز جوانان باید با افق انقلاب به میدان انتخابات بیایند.
وی با بیان اینکه 400 ستاد جوانان در ستادهای سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره رئیس جمهوری در کشور راه افتاده است، گفت: یقین داشته باشید که دولت در کشورما دوباره جوان خواهد شد.
وی اظهار داشت: در میدان جدید و پیچیده به مدیران جوانی نیاز داریم که بتوانند مشکلات و تحولات آینده منطقه را که به دست ایران حل و فصل می شود، هدایت کنند.
وی با ارائه سخنانی در تحلیل وضعیت موجود کشور، ادعا کرد که امروز وضعیت در حوزه های مختلف فرهنگی و اقتصادی و روابط سیاسی بین المللی اسفناک است.
خبرنگار: سید رضا هاشمی کروئی ** انتشار دهنده: سید محسن حسن نیا
6990/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.