اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مرحله 57 کماندار مرد و 30 کماندار زن در رشته ' ریکرو ' مسافت 70 متر در ورزشگاه شهدای ساری با هم رقابت می کنند.
نفرات برتر این رشته سه شنبه شب مشخص و معرفی خواهند شد.
آیین افتتاحیه این مسابقات نیز امروز با حضور نایب رییس فدراسیون تیراندازی باکمان در محل مسابقات در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می شود.
رییس هیأت تیروکمان مازندران گفت که روز چهارشنبه و در روز دوم این مسابقات، کمانداران در رشته کامپوند مسافت 50 متر باهم رقابت خواهند کرد.
حسین فرهادی افزود : مراسم اختتامیه این مسابقات و نیز افتتاحیه نخستین دوره مسابقات ساحلی تیراندازی باکمان کشور چهارشنبه شب با حضور رییس فدراسیون تیراندازی باکمان برگزار خواهد شد.
وی گفت که برای نخستین دوره مسابقات ساحلی تیراندازی باکمان قهرمانی کشور در روز هفتم اردیبهشت ماه به میزبانی این استان در ساحل شهرستان ساری بیش از 60 کماندار از استانهای کشور نام نویسی واعلام آمادگی کردند.
فرهادی افزود: نخستین دوره مسابقات ساحلی تیراندازی باکمان در حالی به میزبانی مازندران در ساحل ساری برگزار می‌شود، که تاکنون مسابقاتی دراین رشته درجهان نیز برگزار نشد وساری ازاین حیث درتلاش برای ثبت وبرگزاری این رویداد مهم است.
وی گفت : این مسابقات در مسافت 40 متر رشته ریکرو و کامپوند مردان و زنان در ساحل مجتمع تفریحی و رفاهی بهزیستی واقع در ساحل فرح آباد ساری برگزار می شود.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.