اخبار مرتبط

جبهه‌ فعالان فرهنگی رسانه‌ای حامی روحانی در مازندران اعلام موجودیت کرد.

به گزارش ایلنا ، جمعی از چهره‌های فعال فرهنگی و رسانه‌ای مازندران به همراه جوانان با تشکیل جبهه‌ای از فعالان رسانه‌ای به تبلیغ برای  روحانی  می‌پردازند.

عمده فعالیت این چهره‌های فعال حضور در فضای مجازی، جریان خبری و فعالیت‌های مطبوعاتی است و در جهت معرفی کاندیدای اصلح انجام می‌شود.

در رویکرد دکتر روحانی احترام و منزلت اهالی رسانه و فرهنگ و هنر بسیار پررنگ است و با وجود کاستی های موجود اقبال چهره های رسانه ای و فرهنگی به روحانی بیش از سایر نامزدهای ریاست جمهوری است.

باید اولویت نخست هر دولتی از جمله دولت آینده توجه به فرهنگ به عنوان مبنای زندگی اجتماعی باشد و توجه به فرهنگ به معنای شکوفایی سایر عرصه‌ها است، مسائلی که تنها با بهبود امور فرهنگی برطرف  می‌شوند.

جبهه فعالان فرهنگی و رسانه ای حامی روحانی کاملا خودجوش و غیر دولتی است و با تولید محصولات رسانه ای و فرهنگی فعالیت خود را اغاز کرده است.

انچه موجب پیروزی دکتر روحانی در انتخابات سال 92 شد ستادهای انتخاباتی برگرفته از چهره هایی که بعدها تنها به دنبال مسولیت در ساختار دولت بودند ,نبود بلکه لایه های اجتماعی مردمی بودند که پس از حمایت چهرهای معتدل واصلاح طلب مورد اقبال مردم از دکتر روحانی به وی اعتماد کردند .

شناسایی نیروهای توانمند و بانفوذی که هرگز به این ستادها مراجعه نمی کنند و از ظرفیت های پرباری برای هدایت افکار عمومی برخوردارند ,در جبهه رسانه ای و فرهنگی حامیان روحانی دنبال می شود.

این مجموعه ابلاغ های انتخاباتی  ندارد و هر فعال فرهنگی و رسانه‌ای در راستای باورهای خود فعالیت می‌کند.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.