اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اسفندیار نظری سرپرست آموزش و پرورش بابل روز چهارشنبه در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز در روستای لمارون بخش بابل کنار در جمع خبرنگاران بیان کرد: خیرین بابلی علاوه بر بازسازی مدارس شهرستان 9 مدرسه را در 2 سال اخیر احداث کرده اند که از این تعداد تاکنون 2 مدرسه افتتاح شد و بقیه به ترتیب تا 2سال آینده افتتاح خواهد شد.
نظری افزود: مدارس در حال احداث توسط خیرین مدرسه ساز بابلی در نقاط مختلف شهرستان است که با افتتاح این مدارس 90 کلاس درس آماده میزبانی از دانش آموزان بابلی است.
سرپرست آموزش و پرورش بابل بیان داشت: خیرین بابلی در امر مدرسه سازی رتبه نخست مازندران را دارا هستند و امیدواریم نگاه خیرخواهانه این خیرین ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: در حال حاضر 75 مدرسه تخریبی در بابل وجود دارد که برای بازسازی و احداث هر واحد حدود 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
نظری گفت: با مشارکت خیرین در بازسازی و احداث مدارس تخریبی این مبلغ کاهش می یابد چون خیرین به طور مستقیم نظارت دارند و واسطه ها در احداث مدرسه حذف می شود.
مدرسه خیر ساز 'حر ریاحی' در 40 کیلومتری جنوب بابل در بخش بابل کنار در روستای لمارون در مساحت 250 متر مربع با هشت میلیارد ریال هزینه توسط خیرین حسین قلی نیا فیروزجاه و حمید رضا معماریان احداث شد.
شهرستان 536 هزار نفری بابل دارای بیش از 80 هزار دانش آموز است که در حدود 500 مدرسه تحصیل می کنند.
7343/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.