اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، افشین حسین زاده روز یک شنبه در نشست خبری تورنمنت بین المللی شطرنج ' قائم کاپ ' یادمان سرداران و 10 هزار شهید مازندران که در قائمشهر برگزار شد، افزود: تاکنون حدود 400 شطرنج باز برای شرکت در مسابقات ثبت نام کرده اند که از این تعداد 330 شطرنج باز از استان های مختلف ایران و70 شطرنج باز از خارج هستند که تا روز 6 اردیبهشت ماه با هم به رقابت می پردازند.
مهلت ثبت نام شرکت کنندگان تا 28 فروردین ماه روز چهارشنبه اعلام شد.
وی با اعلام اینکه شطرنج بازانی از کشورهای روسیه، ترکیه، آذربایجان، چک، اکراین ، هند ، ارمنستان و غیره در این مسابقات شرکت کرده اند، گفت: شطرنج بازان در 9 دوره و در سه جدول استادان، آماتورها و نوجوانان زیر 14 سال با هم رقابت می کنند.
رئیس هیات شطرنج قائمشهر زمان اختتامیه این مسابقات را صبح روز جمعه ششم اردیبهشت ماه اعلام کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر در این نشست هدف از برگزاری مسابقات در این شهرستان را افزایش تحربیان شطرنج بازان و بهره گیری از توریسم ورزشی اعلام کرد .
فرشید قدیمی گفت: با برگزاری مسابقات در شهرستان قائمشهر می توانیم امکانات سالن های ورزشی را به روزتر کنیم و همچنین برگزاری چنین مسابقات باعث می شود تا تجربیات شطرنج بازان بیشتر شود .
نشست خبری تورنمنت بین المللی شطرنج قائم کاپ یادمان سرداران و 10 هزار شهید مازندران با حضور رئیس فدراسیون ، معاون مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ، رئیس هیات شطرنج مازندران و فرماندار قائمشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
7334/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.