اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در نشست با فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در این نهاد افزود: عزت، اقتدار و استقلال امروز ایران اسلامی در گرو جانفشانی همین عزیزان است که باید همواره مورد توجه قرار بگیرد.
وی پیروی از آموزه های شهدا را موجب تقویت و تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و ادامه داد: فرزندان شهدا باید در سنگرهای مختلف خدمت، از آموزه های بلند و متعالی پدران گرامیشان صیانت کنند و زمینه ترویج آن را در جامعه فراهم آورند.
مقام عالی دولت در مازندران همچنین از جانبازان به عنوان سند افتخار انقلاب اسلامی و حماسه دفاع مقدس نام برد و گفت: فرهنگ ایثارگری در جامعه باید ترویج و نهادینه شود که ترویج و نهادینه شدن این فرهنگ ، رمز بقای نظام اسلامی است.
در این جلسه عبدالله ریاحی ،مشاور استاندار و مسئول امور ایثارگران استانداری مازندران گزارشی از فعالیت این حوزه و برنامه های پیش رو اعلام کرد و فرزندان شهدا و جانبازان حاضر در این نشست نیز مسایل و دغدغه های خود را بیان کردند.
در پایان این نشست به فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در استانداری مازندران لوح تقدیر اهدا شد .
مازندران در دوران انقلاب و دفاع مقدس 10 هزار و 400 شهید ، بیش از 31 هزار جانباز و 2 هزار و 384 آزاده تقدیم کرد.
براساس اعلام اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، تعداد دانشجویان خانواده شهید در استان هفت هزار و 795 نفر است که 59درصد این دانشجویان در رشته کارشناسی و بقیه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در حال تحصیل هستند.
2096/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.