اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مجید جلالی عصر روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با سپاهان اصفهان در گفت و گو با خبرنگاران از نبود سازمان مدیریتی با ثبات ، عدم پرداخت دستمزدها و برخی دیگر کمبودها به عنوان مشکلات عمده تیم نساجی قائمشهر یاد کرد.
وی افزود : اگر مدیران باشگاه نساجی و مسوولان استانی فکر اساسی برای این تیم نداشته باشند، در آینده نساجی نمی تواند در لیگ برتر درخششی داشته باشد.
جلالی میانگین دریافتی بازیکنان تیم نساجی را در حالی که نیم فصل دوم لیگ برتر را سپری می کنند ، حدود 30 درصد اعلام کرد و اظهار داشت : برخی از بازیکنان با فشار و اصرار شخصی من بازی می کنند و این روند نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد.
وی افزود : بازیکنان در چنین شرایطی انگیزه برای بازی ندارند و ما هم نمی توانیم زیاد به بچه ها اصرار به بازی داشته باشیم و مجبوریم آنها را برای تصمیم گیری به حال خودشان واگذار کنیم.
سرمربی نساجی گفت : درخواست ما این است که دلسوزان نساجی تا دیر نشده به کمک این تیم بیایند ، چون در غیر این صورت بازسازی تیم دیر می شود چنان که تاکنون هم پیگیری شخصی من نیز به عنوان سرمربی برای سامان دادن به مشکلات باشگاه کارساز نبوده است .
** دستمزد پنج میلیارد ریالی سرمربی
سرمربی نساجی قائمشهر که نیم فصل دوم پس از کناره گیری جواد نکونام به نساجی پیوست ، میزان دستمزد خودش را حدود پنج میلیارد ریال اعلام کرد .
جلالی توضیح داد : حدود سه میلیارد و 500 میلیون ریال از دستمزدم با باشگاه قرارداد دارم و برای بقیه نیز صنیعی فر یکی از مالکان قول داده که پرداخت می کند و من با کمتر از پنج میلیارد ریال به این تیم نمی آمدم.
** بازی سخت با سپاهان
سرمربی نساجی دیدار هفته بیست و چهارم تیمش با سپاهان را بازی دشواری پیش بینی کرد و گفت : تمام امیدم در بازی فردا به تماشاگران قائمشهری است.
تیم نساجی قائمشهر هفته بیست و چهارم لیگ برتر میزبان سپاهان در ورزشگاه شهید وطنی این شهر است.
6982/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.