اخبار مرتبط

محمد ابراهیم شجاعی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت تاخیر زیاد در وصل شدن برق این شهر را سقوط سه دستگاه ترانس و تابلو شبکه برق اعلام کرد که سبب شد تا رفع کامل مشکلات طولانی شود.
وی گفت : هم اکنون تمامی مناطق شهر زیراب از خاموشی خارج شده است و برق روستاهایی مانند قاسم آباد و جمشید آباد که به دلیل جاری شدن سیلاب قطع شده بود ، با کمک تیم هایی از تکنسین برق شهرستان های دیگر با نصب یک پایه وصل شد.
مدیر امور برق شهرستان سوادکوه از ادامه قطعی برق در مسیر انند به چرات خبر داد و افزود که برق این منطقه هم فردا چهارشنبه با حضور نیروهای تکنسین وصل خواهد شد .
وی گفت که برق منطقه شش رودبار به سمت دراسله هم قطع است ولی به علت مسدود بودن راه در حال حاضر امکان حضور تکنسین های شرکت برق برای رفع مشکل وجود ندارد.
شجاعی افزود : در منطقه خطیرکوه هم برق همچنان قطع است که در صورت بازگشائی مسیر مشکل این منطقه هم در اسرع وقت رفع خواهد شد.
مدیر امور توزیع برق سوادکوه خسارت وارده به شبکه برق شهرستان را بر اساس برآوردهای اولیه 800 میلیون تومان اعلام کرد.
دوشنبه شب در پی بارندگی شدید و طغیان رودخانه تلار شهر زیراب دچار سیلاب و آبگرفتگی شد که به تخریب چند واحد مسکونی انجامید و به زیرساخت های شهرستان سوادکوه هم در بخش های مختلف از جمله راه ، شبکه برق و گاز و تلفن خسارت وارد آمد.
7334/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.