اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، احمد اسدی روز شنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی سفر مازندران با بیان اینکه برای امروز جو پایدار داریم و پدیده خاصی وجود ندارد ، افزود: برای امشب و فردا بارش های پراکنده و معمولی به ویژه در منطقه ساحلی و جلگه ای داریم و جای نگرانی نیست.
وی با اشاره به اینکه سامانه بارشی از فردا تا دوشنبه از نیمه نیمه غربی کشور وارد می شود، گفت: تاثیر این سامانه بر استان ما بارش های پراکنده است.
اسدی با بیان اینکه دوشنبه در برخی ساعات بارندگی خواهد بود ، افزود : دوشنبه شب وزش باد پیش بینی می شود که در برخی مناطق شدید خواهد بود و عمده بارش ها هم برای ارتفاعات پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: پیش بینی سیل در استان نداریم ، اما احتمال رانش و ریزش در مناطق کوهستانی وجود دارد و بر این اساس لازم است گردشگران نکات ایمنی را رعایت کنند.
اسدی همچنین نقش هواشناسی و رسانه های را در کنترل بحران سیل و سیلاب مازندران موثر دانست و توضیح داد : با اطلاعیه هایی که سازمان هواشناسی مازندران درباره بارش باران و وقوع سیل داده بود و با اطلاع رسانی رسانه ها، مردم و مسافران در این زمینه آمادگی لازم داشتند.
9927/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.