اخبار مرتبط

محمد ابراهیمی روز شنبه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران افزود : در شهرستان ساری، سیمرغ، جویبار، میاندورود و نکا و بخشی از بابلسر 25 هزار بیمه شده داریم که نیازمند 16.5 میلیارد تومان اعتبار است تا حق بیمه این افراد رایگان شود.
وی گفت : بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر از دغدغه های نظام اسلامی است تا برای آحاد جامعه امنیت خاطر ایجاد شود.
ابراهیمی با بیان اینکه در مازندران کشاورزانی داریم که از بیمه برخوردار نیستند ، افزود: بر اساس اصل 29 قانون اساسی، خدماتی باید به این قشر هم ارائه شود تا در دوران بازنشستگی، دغدغه خاطر نداشته باشند.
مدیرعامل صندوق اجتماعی بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر مازندران گفت: بیمه شدگان با پرداخت پنج درصد، زیر پوشش بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار می گیرند و ما در صددیم این پنج درصد را برای سیلزدگان در سال 98 خودمان پرداخت کنیم .
این مسئول ادامه داد: در سیل اخیر بر اساس وظیفه ذاتی و انسانی، برای خدمت رسانی به سیل زدگان ورود کردیم و در حوزه رفاه اجتماعی و سبد کالا توانستیم تاکنون 2 هزار و 600 غذای گرم و بالغ بر یکهزار سبد کالا به ارزش یک میلیارد و 260 میلیون ریال در اختیار سیل زدگان قرار دهیم.
در مازندران 95 هزار بیمه شده و چهار هزار مستمری بگیر داریم.
9927/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.