اخبار مرتبط

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، پس از سفر دکتر روحانی و برخی از اعضای کابینه به مازندران و بازدید از چند منطقه سیلزده و شرکت در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران ، مصوبات این نشست با حضور استاندار در دفتر نماینده ولی فقیه در استان مورد بررسی قرارگرفت.
احمد حسین زادگان در این نشست خطاب به آیت الله نورالله طبرسی گفت : حضور جنابعالی در مناطق سیل زده و شنیدن مشکلات مردم سیل زده، از درد آنان کاست و مرهمی بر زخم آنان شد.
وی افزود : سفر یک روزه رئیس محترم جمهوری بیش از بیست مصوبه داشت که دستورات لازم در این راستا به فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرائی استان داده شد .
نماینده عالی دولت در مازندران گفت : مردم مازندران عاشقانه پای کارآمدند و بنده اطمینان و باور دارم باعنایت ویژه رئیس محترم جمهور و حمایت و هدایت حضرتعالی و کمک مردم و پیگیری های نمایندگان مشفق مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، مشکلات مردم سیل زده در اسرع وقت توسط دولت مرتفع خواهد شد.
وی با تاکید بر این که با همه تلاش، آرامش را به مردم مان باز می گردانیم ، افزود : درطول سفر رئیس جمهوری؛ بنده مسائل و مشکلات اساسی استان مازندران بویژه مسایل و مشکلات کشاورزان را با ایشان درمیان گذاشتم و دکتر روحانی هم قول مساعد برای رفع آن ها را دادند.
نماینده ولی فقیه در مازندران نیز در این جلسه گفت : بنده از جناب آقای دکتر روحانی و دکتر جهانگیری که با مدیریت جنابعالی در شورای بحران استان حضور پیدا کردند و از نزدیک چند منطقه سیل زده را مورد بازدید قرار دادند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.
آیت الله نورالله طبرسی، افزود : بنده از نزدیک شاهد تلاش و پیگیری شما به عنوان نماینده دولت در استان مازندران بودم و همین حضور به موقع جنابعالی در صحنه بسیار تاثیرگذار بود و در مدیریت صحیح و سریع امور موثر واقع شد.
وی ادامه داد: بحمدالله پای کار بودن همه مسئولین امر بویژه مدیران دستگاه های اجرایی مازندران توانست بخشی از مشکلات مردم ما را حل کند.
سیل و سیلاب اخیر بیش از یکهزار و 300 میلیارد تومان به بخش های مختلف مازندران خسارت زد .
2096/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.