اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر حسن روحانی به همراه تعدادی از وزیران کابینه دولت دوازدهم عصر امروز به استان مازندران سفر خواهند کرد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با تایید خبر رئیس جمهوری به این استان برنامه اصلی این سفر را بررسی آخرین وضعیت مناطق سیلزده و چگونگی خدمات رسانی به خسارت دیدگان ناشی ازاین حوادث بیان کرد.
عباس مهدوی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران مازندران با حضور رئیس جمهوری را از برنامه های اصلی سفر نیم روزی دکتر روحانی به این استان بیان کرد.
پیش از این معاون اول رئیس جمهوری پس از حادثه سیل به مازندران سفر کرد و از نزدیک ضمن بازدید از مناطق سیلزده در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان نیز شرکت کرد و دستور لازم برای خدمات رسانی به این خسارت دیدگان را صادر کرد.
در حادثه سیل اواخر اسفندماه در مازندران به 6 هزار و 200 واحد مسکونی، مزارع کشاورزی، تاسیسات زیربنایی از جمله راهها حدود 13 هزار میلیارد ریال خسارت وارد شد.
با فروکش کردن بحران سیل کار پرداخت کمک های بلاعوض معیشتی و تعمیراتی تا سقف 40 میلیون ریال در استان شروع شد و بنیاد مسکن نیز کار تشکیل پرونده برای واحدهای مسکونی خسارت دیده را در دستور کار قرار داده است.
همچنین برای تسریع در مرمت تاسیسات زیربنایی به خصوص راههای مسدود شده ناشی از سیل، با دستور استاندارمازندران پیمانکاران بومی و محلی برای این کار بسیج شدند و هم اکنون تمام راههای مناطق سیلزده باز و تردد برقرار است.
6982/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.