اخبار مرتبط

علی اکبر زلیکانی به مراسم تشییع شهید سید جواد اسدی شهید مدافع حرم فردا در ساری اشاره کرد و افزود: امنیت امروزمان مرهون رشادت ها و جانفشانی های شهدا و خانواده های آنان است.

به گزارش ایلنا از ساری، علی اکبر زلیکانی بعدازظهر امروز در چهلمین جلسه شورای شهر ساری به 25 اسفند روز شهردار اشاره کرد و اظهار داشت: تمامی شهرداران خسته نباشند؛عبوری خسته نباشید.

وی به مراسم تشییع شهید سید جواد اسدی شهید مدافع حرم فردا در ساری اشاره کرد و افزود: امنیت امروزمان مرهون رشادت ها و جانفشانی های شهدا و خانواده های آنان است.

نائب رئیس شورای شهر ساری گفت: امیدواریم در ادامه مسیر شهیدان ثابت قدم باشیم چرا که فضای امن امروز حاصل جانفشانی های این عزیزان است .

وی همچنین از دفاع جانانه سید علی آقامیری نماینده شورای عالی استان ها از طرح انتقال آب دریای خزر قدردانی کرد و افزود: کار این نماینده شورای عالی استان به دور از حرکات نمایشی بهره گیری مناسب از تریبون شورا بوده است که به خوبی از مردم استان دفاع و از این طرح انتقاد کردند.

زلیکانی افزود: انتقال اب دریای خزر به سمنان اثرات تخریبی جبران ناپذیری برای محیط زیست مازندران دارد.

وی به پروژه نیمه کاره ساری- تاکام که از دولت احمدی نژاد تاکنون نیمه کاره رها شده است تصریح کرد : هر چند پروژه های دیگری نیز در استان و ساری همچنان نیمه تمام رها شده است.

در چهلمین جلسه شورای شهر ساری از 4 برگزیده شورایی نیز تجلیل بعمل آمد.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.