به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین‌ زادگان روز سه شنبه در حاشیه ملاقات عمومی با مردم آمل افزود : ملاقات های عمومی برای شنیدن دل گویه های مردم لازم و ضروری است و با قوت به این روند ادامه خواهیم داد.
وی عمده مسایل مطرح شده مردم در ملاقات های عمومی را موانع اداری، اشتغال و مشکلات اقتصادی و معیشتی برشمرد و اظهار داشت : مردم شریف و نجیب ما مستحق بالاترین کرامت ها هستند، لیکن مدیران باید عزم و اراده راسخ برای حل مشکلات مردم داشته باشند و نهایت تلاش خود را برای بررسی دستورات صادر شده در جهت رفع مشکلات مردم به خرج دهند.
مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که با توجه به تراکم ماموریت های اداری یک روز را به طور اختصاصی به دیدار چهره به چهره با مردم اختصاص داده ایم، عنوان کرد : ملاقات معاونین استانداری، مدیران ستادی، فرمانداران، مدیران کل دستگاه های اجرایی، پاسخگویی مدیران بخش های مختلف در مرکز ارتباطات مردمی، سامانه پیامکی دریافت دیدگاه ها و نقطه نظرات، ارتباط با استاندار در پورتال استانداری، سامانه نمتا و ... از دیگر امکانات پیش بینی شده برای رسیدگی به مسایل مردم عزیز است.
وی گفت : استاندار برای ورود به مسایل لاینحل در شهرستان ها به این مناطق سفر می کند و در این سفرها، از ظرفیت های بخش های مختلف و واحدهای تولیدی – صنعتی بازدید و برای رفع مشکلات منطقه جلسات لازم را برگزار می کند.
استاندار با اشاره به این که حرکت به سوی هوشمند سازی اداری، زمینه عدالت را مهیا می کند، یادآور شد: در عین حال برخی از دیدارهای مردمی؛ برای شنیدن دغدغه های مردم و شناسایی مشکلات خاص هر منطقه و همدلی با مردم عزیز بسیار موثر است.
مقام عالی دولت در مازندران در ادامه ی دیدارهای چهره به چهره خود با مردم استان، امروز صبح با مردم شریف آمل در این شهرستان دیدار کرد.
استاندار مازندران پیش از حضور در محل ملاقات مردمی، با حضور در گلزار شهدای آمل، ضمن اهدا گل به مزار شهدا و قرائت فاتحه؛ با آرمان های شهیدان والامقام تجدید پیمان کرد.
در این دیدار؛ معاونین و مدیران ستادی استانداری، برخی مدیران دستگاه های اجرایی؛ فرماندار و امام جمعه آمل استاندار را همراهی کردند.
استاندار مازندران در ادامه این روز با تعدادی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار خواهد کرد.
2096/1899
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.