اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مسعود مدینه گفت : فرصت های گردشگری مناسبی در ساری داریم که می تواند مورد استقبال گردشگران قرار گیرد و شهرداری باید با استفاده از همه ظرفیت ها ، بستر را برای حضور گردشگران فراهم کند.
وی همچنین بر ضرورت برگزاری باشکوه جشن عاطفه در ساری تاکید کرد و افزود : باید با برگزاری هر چه با شکوهتر این جشن در روزهای پایانی سال و در آستانه عید نوروز ، بخشی از نیازهای اقشار ضعیف جامعه تامین شود.
** قطع بیمه کارکنان شهرداری
نائب رئیس شورای شهر ساری هم در این نشست از واریز نشدن حق بیمه کارکنان شهرداری در ماههای اخیر انتقاد کرد و گفت که این مشکل به خاطر اختلاف حساب میان شهرداری ساری و سازمان تامین اجتماعی استان رخ داده است که باعث قطع بیمه کارکنان شهرداری شده است.
علی اکبر زلیکانی افزود : در چنین شرایطی در صورت بیمار شدن کارکنان شهرداری و خانواده آنها، چه کسی باید پاسخگوی هزینه های درمانی باشد ؟
وی با بیان این که شورا در هفته های پیش رو اخیر این مشکل را پیگیری می کند تا زودتر بیمه کارکنان شهرداری ساری برقرار شود، گفت : معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران هم این مشکل را پیگیری می کند.
کوروش یوسفی دیگر عضو شورای شهر ساری هم در این نشست از کسر 350 هزار تومانی عیدی برخی کارگران شهرداری ساری انتقاد کرد و گفت : شرکت های طرف قرارداد با شهرداری ساری باید نسبت به این موضوع پاسخگو باشند.
وی افزود : در حالی که مالیات شامل عیدی نمی شود توجیهی برای نگه داشتن بخشی از عیدی کارگران شهرداری ساری وجود ندارد.
گفتنی است در این نشست علی اکبر زلیکانی نائب رئیس شورای شهر ساری از سوی ریاست شورا به عنوان منظم ترین عضو شورای شهر ساری معرفی شد.
9927/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.