اخبار مرتبط

علیرضا قدمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در حال حاضر از محدوده پل زنگوله تا تونل کندوان بارش نسبتا سنگین برف مشاهده می شود و در باقی مسیرهای این محور هوا بارانی هماره با مه غلیظ و ابری است.
وی گفت : همچنین در محور هراز نیز بارش برف از محدوده آب اسک تا آبعلی در محدوده استان تهران آغاز شده و در حد فاصل منظریه تا امامزاده هاشم بارش برف سنگین و مه غلیظ مشاهده می شود.
فرمانده پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد که در جاده سوادکوه هم در حد فاصل گدوگ تا گرزین خیل بارش خفیف برف مشاهده می شود و جاده نیز در این مسیر لغزنده است.
قدمی با بیان اینکه آسمان در محور کیاسر ابری و در برخی نقاط بارانی است ، گفت: در محور های کناره و محور ورودی استان از شرق و غرب آسمان ابری است.
پلیس راه مازندران نیز به دلیل پیش بینی شرایط جوی نامساعد برای تعطیلات پایانی هفته، به همراه داشتن وسایل زمستانی از جمله زنجیر چرخ، لباس گرم و مقداری غذا در خودرو را برای تردد در محورهای کوهستانی الزامی اعلام کرد.
بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، سامانه بارشی که از بامداد امروز وارد استان مازندران شد تا روز شنبه مهمان این خطه از شمالا کشور است.
7335/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.