اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده سپاه کربلا مازندران دراین آیین گفت: ورزشکاران و قهرمانان بسیجی ما در میادین ورزشی بین المللی با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی همانند بسیجیان هشت سال دفاع مقدس از آرمان های نظام دفاع می کنند.
سردار محمد حسین بابایی عصر روز سه شنبه در ایین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان بسیجی مازندران در سالن غدیر سپاه کربلا استان افزود: سپاه به عنوان نیروی از بدنه مردم از فعالیت ورزشکاران بسیجی حمایت می کند و امکاناتش را در اختیار آنها قرار می دهد.
وی اظهار داشت: سپاه کربلا در سطح استان مازندران 145 ورزشگاه و سالن ورزشی دارد که تمام این امکانات در اختیار عموم مردم قرار دارد.
وی اضافه کرد: تجربه هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که ما با واگذاری امور به مردم می توانیم کارها را بهتر پیش ببریم و نقش دولت با واگذاری امور به مردم با حمایت باشد.
سردار بابایی خاطرنشان کرد: امروز بسیج درتمام امور کشور نقش اساسی دارد و باید در حوزه اقتصادی نیز از توان این نیروها استفاده کرد و اقتصادمقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به معنای بسیجی عمومی برای رفع مشکلات کشور است.
در پایان این آیین از 30 نفر از ورزشکاران و قهرمانان بسیجی مدال اور درمیادین ورزشی بین المللی با لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد که 6 نفر از این ورزشکاران بسیجی را زنان تشکیل دادند.
مازندران 170 هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد و در سال جاری افزون بر 600 مدال رنگارنگ عرصه ملی، بین المللی ، آسیایی و جهانی از سوی این ورزشکاران دشت شد.
6982/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.