اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد حسین زادگان در نشست شورای اداری استان در ساری افزود: حماسه ای که مردم مازندران و کشور در ایستادگی بر آرمان های انقلاب آفریدند، ورای تحمل دشمنان نظام و کشور بود که اینگونه کینه خود را ناجوانمردانه نشان می دهند.
وی گفت: با توجه به حضور پررنگ تر مردم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال جاری، باید از این پس انتظار اینچنین کینه توزی ها را داشته باشیم، ولو اینکه مردم کشور در گذشته نیز در برابر این دشمنی ها و چنین اقدامات تروریستی واکنش مناسب نشان داده بودند.
استاندار مازندران همچنین به افزایش 25 درصدی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال در مازندران اشاره کرد و گفت: این مسئله نشان داد که با تمامی سختی هایی که نظام سلطه به مردم وارد می کند، مردم از انقلاب خود دست نخواهند کشید و تمام نقشه های آنان را ناکام می گذارند.
یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که شامگاه چهارشنبه پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند در جاده خاش- زاهدان توسط خودروی انتحاری تروریست‌های تکفیری هدف حمله قرار گرفت که در جریان این جنایت تروریستی تاکنون 27 تن از رزمندگان غیور اسلام شهید و 13 نفر مجروح شدند.
7335/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.