اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار حبیب الله جان نثاری سه شنبه شب در چهارمین یادواره سرداران و 78 شهید نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر افزود: برگزاری چنین مراسمی برای آن است که همه ما به این نکته توجه کنیم که هر چه داریم از برکت خون پاک شهدا و صبر و پایداری خانواده آنان است.
وی با بیان اینکه شهدا پنج پیام برای همه دارند، گفت: این پیام ها همچون تنها نگذاشتن رهبر کبیر انقلاب ، حفظ حکومت و این انقلاب موهبت هدیه الهی ، پاسداری از دستاوردها و آرمان های شهدا ، حفظ انسجام و یکپارچگی و همچنین جهاد روشنگری بوده است که همه ما باید این پیام ها را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم .
جانشین یگان ویژه نیروی انتظامی کشور با اعلام اینکه تشکیل حکومت اسلامی آرزوی انبیای الهی و معصومین بوده است ، ادامه داد : امام راحل (ره) برای تشکیل حکومت اسلامی راه انبیای الهی را پیش گرفت است .
سردار جان نثاری گفت: امام راحل (ره ) برای تشکیل حکومت اسلامی به استکبار و طاغوت زد که آنان امروزه هیچ گزینه ای برای سرنگونی نظام ندارند و حتی هیچ گزینه ای هم بر روی میزشان باقی نمانده است.
وی با مقایسه وضعیت قبل و بعد از انقلاب اسلامی، افزود: در دوره طاغوت شاه در قالب کنسرسیون 40 درصد از نفت ما را با انگلیس ، آمریکا ، هلند و بلژیک و 24 درصد از نفت ما را به چند کشور اروپایی قرارداد بسته بود و تنها 6 درصد از نفتی که برای کشور ایران بود پول آن هم صرف خرید اسلحه از آمریکایی ها می کرد اما با این اوصاف امام راحل (ره ) جلوی همه این غارت ها ایستادگی کرد و در نهایت پیروز میدان شد .
جانشین یگان ویژه نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه اگر چه طی این سال ها استکبار جهانی دست از توطئه های خود علیه ایران برنداشته است ، افزود: استکبار جهانی از ابتدای انقلاب تاکنون تنها وعده هایی داده اند که کار انقلاب تمام است اما بار دیگرناکام مانده اند و ما هم امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفته ایم.
سردار جان نثاری با اعلام اینکه آخرین گزینه ای که استکبار جهانی علیه ما استفاده کرده جنگ اقتصادی بوده است ، گفت: رهبر کبیر انقلاب گفته درست است که استکبار جهانی فشار اقتصادی و فشار روانی با استفاده از ظرفیت های رسانه ای را پیشی گرفته است اما هیچ گاه توطئه های آنان عملی نخواهد شد .
وی به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال اشاره کرد و افزود: ملت ایران با حضور گسترده خود بار دیگر ثابت کرده اند که پکپارچه پای نظام ، رهبر ایستاده اند و هیچ گاه دست از انقلاب بر نخواهند داشت .
چهارمین یادواره سرداران ، امیران و 78 شهید نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر با حضور مسئولین و احاد مختلف مردم در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار شد .
شهرستان قائمشهر بیش از یک هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است .
7334/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.