اخبار مرتبط

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان روز پنجشنبه در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای رکنکلا شهرستان سیمرغ افزود : متاسفانه دستاوردها و خدمات نظام را خوب تشریح و تبیین نکردیم و در دوره ستمشاهی در این کشور حدود 60 هزار مستشار امریکایی حضور داشتند و بر مقدرات ما حاکم بودند، در حالی که امروز ایران اسلامی دارای استقلال کامل و در شمار مستقل ترین کشورها است .
وی با اشاره به این که همه این نتایج ارزشمند در سایه رهبری حکیمانه امام راحل، مجاهدت مردم و ایثارگری و جانفشانی شهدا به دست آمد، ادامه داد : امروز کمتر کشوری در حوزه آزادی و تعیین حق سرنوشت به مثابه جمهوری اسلامی است و تمام ارکان نظام به طور مستقیم و غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند و مقدرات سیاسی را خود مردم رقم می زنند.
نماینده عالی دولت در مازندران گفت : امروز در حوزه علم، فناوری، حوزه نظامی و علوم فضایی جزو کشورهای برتر دنیا هستیم .
وی با اشاره به اینکه عمده جراحی ها امروز توسط پزشکان داخل کشور صورت می گیرد، افزود: دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف بسیار ارزشمند و فراوان است. امروز؛ تمام روستاهای بالای 20 خانوار از نعمت گاز برخوردارند.
حسین زادگان با بیان این که کشورهای دارای استقلال و آزادی را دشمنان با هدف قرار دادن دستاوردهای حاکمانشان مورد هجمه قرار می دهند تا در مردم نسبت به حاکمیت یاس و ناامیدی ایجاد کنند، اظهار داشت: دشمنان با انبوه شبکه های تلویزیونی و رسانه ای، دستاوردهای نظام را مورد هدف قرار دادند.
وی ادامه داد: امروز نظام جمهوری اسلامی؛ مراکز فرهنگی و دینی بسیاری را ایجاد کرده است در حالی که در گذشته دین مردم از سوی حاکمان محترم شمرده نمی شد.
استاندار مازندران با اشاره به این که در حوزه های اقتصادی؛ اگر تحریم های فلج کننده و تهدیدهای مداوم نبود مسیر بهتری پیموده می شد، افزود: اگر حمایت مردم نبود این تحریم های سنگین هر کشوری را از پا در می آورد.
وی با اشاره به این که اعتدال سیاسی تنها راهبردی است که ما را علیرغم همه سلایق متفاوت فکری و سیاسی در کنار هم نگاه می دارد و ما را در تحقق اهداف مشترک پیروز می نماید، عنوان کرد: سرعت بخشی به برنامه ها را با توان و همت بیشتر و گره گشایی برخی امور با ظرفیت مدیریتی در راستای تحرک بخشی و امیدافزایی و افزایش رضایت مندی مردم تحت عنوان برنامه 100 روزه از دستگاه ها خواستار شدیم.
حسین زادگان یکی از برنامه های استان را تقویت ورزش همگانی دانست و با اشاره به این که پروژه های این بخش سرعت خوبی پیدا کرده است، گفت: برای اعتلای استان در بخش های مختلف نیازمند انسان سالم هستیم و سلامت، یکی از محورهای مهم استان است.
وی با بیان این که ورزش ادارات را راه اندازی کردیم و ورزش همگانی را در 12 بهمن در ساری با 30 هزار نفر و در دیگر نقاط استان برگزار کردیم، یادآور شد: اگر توسعه می خواهیم باید سالم باشیم و ورزش کنیم و بجای هزینه درمان، باید سلامت جامعه را تامین کنیم.
استاندار مازندران گفت : باید باشگاه محلات را برای ورزش جوانان و تامین سلامت آنان راه اندازی کنیم و از فضاها و امکانات موجود ادارات برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان بهره گیری نماییم.
وی با اشاره به این که مدیران باید از نقد منصفانه استقبال کنند، گفت: باید انتقاد پذیر باشیم لیکن رسانه ها نیز باید فاصله نقد و تخریب و حریم شخصی افراد را رعایت کنند.
نماینده عالی دولت در مازندران افزود: باید به مردم نزدیک شویم و رابطه صمیمی و نزدیک با مردم داشته باشیم چرا که انقلاب اسلامی، انقلابی ترین انقلاب دنیاست.
برای ساخت سالن ورزشی شهدای روستای رکنکلاشهرستان سیمرغ بیش از 900 میلیون تومان هزینه شد .
** نگاه ویژه وزارت صنعت به مازندران برای عرضه برخی محصولات
استاندار مازندران همچنین امروز در دیدار معاون بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت با وی با اشاره به حضور میلیونی گردشگران در روزهای تعطیل و افزایش قیمت برخی محصولات به دلیل افزایش تقاضا، گفت : وزارت صنعت به مازندران برای عرضه محصولاتی نظیر گوشت و مرغ نگاه ویژه داشته باشد. ‎
احمد حسین زادگان با اشاره به حضور میلیونی گردشگران در روزهای تعطیل و افزایش قیمت برخی محصولات بدلیل افزایش تقاضا افزود: تنظیم بازار باید بر اساس شرایط و ویژگی های هر استان باشد.
وی گفت: برای افزایش عرضه گوشت و کاهش التهاب موجود قصد داریم با همکاری بخش خصوصی دام زده از کشورهای همسایه وارد کنیم.
قبادی معاون بازرگانی وزیر صمت هم برای افزایش عرضه و واردات گوشت به مازندران قول همکاری و همراهی با استاندار مازندران را داد.
سالانه 30 میلیون نفر به مازندران سفر می کنند .
2096/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.