اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد حسین زادگان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بابل افزود: در سفرهای شهرستانی که به همراه مدیران ارشد برای بررسی مشکلات پیش روی مردم می رویم در هر شهر و یا بخشی مسئولان محلی منطقه خود را محروم و کم برخوردار اعلام می کنند و خواهان کسب اعتبارات بیشتر برای شهر، بخش و یا روستای خود هستند.
وی اظهار داشت: واقعیت این است که اولویت استانداری مازندران بر اساس شاخص هایی که تعیین شده است توسعه مناطق مرحوم و کمتر برخوردار است و این اولویت را با جدیت ادامه می دهیم.
حسین زادگان گفت: برخی از مناطق مازندران هنوز از نعمت آب شرب محرومند بنا بر این نباید تردیدی داشت که برآورده کردن نیازهای اساسی مردم باید برای ما اولویت و فوریت داشته باشد.
وی افزود: به هیچ عنوان نباید با نگاههای بخشی و شهرستانی مدیران انرژی خود را تلف کنند بلکه امروز آنچه برای ما مهم است توسعه مازندران یکپارچه بدون بخشی نگری است و این اصل را همه باید مد نظر خود قرار دهند.
استاندار مازندران گفت: رسانه ها در شرایط حساس کنونی باید ایجاد وحدت را در اولویت امور خود قرار دهند و به هیچ عنوان مسائل تفرقه انگیز را دامن نزنند.
وی افزود: اگر امروز ایران اسلامی ما علی رغم توطئه های دشمنان همچنان با قدرت در مسیر پیشرفت و تکامل حرکت می کنند به خاطر حفظ وحدت است و تا زمانی که ما به این اصل اعتقاد داشته باشیم آسیبی به کشور وارد نمی شود.
استاندار مازندران امروز برای افتتاح طرح های مختلف دهه فجر به بابل سفر کرد.
71 طرح عمرانی، زیربنایی ، خدماتی و آموزشی همزمان با دهه مبارکه فجر با اعتبار 840 میلیارد ریال در شهرستان بابل در حال بهره برداری است.
7343/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.