اخبار مرتبط

محمد آزاد روز چهارشنبه در آئین تجلیل از کارفرینان این شهرستان افزود : این میزان تسهیلات امسال به 80 طرح در بخش های کشاورزی ، صنعت و معدن، ورزش و جوانان ، صنایع دستی و گردشگری پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه مرحله اول تخصیص اعتبار سامانه کارا به طور کامل پرداخت شده است ، گفت: مرحله دوم ثبت نام و تخصیص اعتبار بعد از ارایه طرح و بررسی در کارگروه ها صورت خواهد گرفت .
در این آئین که همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر گزار شد. از 100 نفر در کارافرینان برتر در حوزه های فرهنگ، ورزش و جوانان ، صنعت و معدن ، کشاورزی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رامسر تجلیل شد.
دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد فرصتهای شغلی پایدار، طرحهای اشتغالزایی فراگیر را که از سوی بخشهای خصوصی و تعاونی باشند، در قالب اعطای تسهیلات بانکی مورد حمایت قرار می دهد.
متقاضیان بر اساس چارچوب و ضوابط تعریف شده، باید طرحهای خود را از طریق سامانه کارا ثبت و براساس رسته های اولویت دار اعلام شده تسهیلات با یارانه سود تسهیلات بر پایه نرخ سود تسهیلات بانکی مصوب شورای عالی پول و اعتبار 18 درصد است که بین 2 الی 8 درصد به تناسب موقعیت های جغرافیایی طرح و شرایط برخورداری و دانش بنیانی بودن این سود کاهش می یابد.
از ابتدای سال جاری تاکنون هشت هزار طرح در سامانه کارا مازندران ثبت شد که پس از غربالگری و بررسی های کمیته های فنی شهرستانی و استانی یکهزار و 500 طرح موفق به جذب تسهیلات شدند.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر در غرب مازندران قرار دارد.
/1602/9922/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.