اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، این سالن ورزشی چند منظوره قرار است در پنج هزار و 400 مترمربع مساحت ساخته شود و زمین آن را هم خیران اهدا کرده اند.
قرار است برای ساخت این سالن ورزشی بیش از 20 میلیارد ریال هزینه شود.
استاندار مازندران در مراسم کلنگ زنی این طرح با بیان اینکه هیچ دولت و نظام سیاسی نمی تواند به تمامی نیازهای مردم پاسخ دهد، گفت: باید در تمامی برنامه های توسعه ای اجتماعی و مشارکت محور عمل کرد.
احمد حسین زادگان افزود: نارسایی ها و محرومیت هایی را که قبل از انقلاب به مردم تحمیل شد، نمی توان صرفا با نگاه و اعتبار دولتی تامین کرد و باید در همه زمینه ها مردم پای کار باشند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه مردم ایران و بخصوص مازندران پس از انقلاب در فعالیت های توسعه ای و عمرانی و خیریه فعالیت مستمر و همچنین نمره قبولی بالایی دارند، گفت: وظیفه مسئولان است که حضور مردم در سازندگی استان و کشور را تسهیل کنند.
حسین زادگان گفت: باید از ظرفیت های اجتماعی و مردمی در تمامی حوزه های آموزشی ، اقتصادی و عمرانی استفاده کرد تا بتوانیم حرکت به سمت توسعه در همه ابعاد را تسهیل کنیم.
وی افزود: متاسفانه علیرغم اینکه مازندران در بسیاری از شاخص ها از جایگاه مناسبی برخوردار است، در حوزه سلامت وضعیت مناسبی ندارد. بیشترین مبتلایان به دیابت و بیماری های قلبی و عروقی امروز در استان مازندران گزارش می شود که نشان می دهد باید حوزه های سلامت به خصوص ورزش در استان جدی گرفته شود.
وی با تکرار اینکه خیرین از ابتدای انقلاب قدم های بلندی برای توسعه استان مازندران برداشتند، گفت: امروز حوزه ورزش و بخصوص احداث سالن های ورزشی بستری است که بیش از گذشته یاری مردم و خیرین را می طلبد، اما باید حرکت خیرین مدیریت شده باشد و برای همین منظور طرح هر روستا یک سمن مردم نهاد را مطرح کردیم تا در قالب سمن های اجتماعی در حوزه درمان، محیط زیست، آموزش و دیگر فعالیت های اجتماعی مشارکت داشته باشند.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت دانش آموزی گفت: قبل از انقلاب روحیه ساخت سالن ورزشی در استان مازندارن وجود نداشته است، اما امروز استان مازندران نه تنها در شاخص های ورزشی، بلکه در شاخص های دیگر نیز با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست و توسعه در همه زمینه ها در دور ترین نقاط استان چه در زمینه بهداشت، آموزش ، ورزشی ، اجتماعی و چه در زمینه عمرانی گواه این امر است.
وزیر اطلاعات همچنین در جمع مردم روستای بی نمد حاضر شد و به گفت و گو با آنان پرداخت و از خاطرات خود در انقلاب را برای مردم این روستا تشریح کرد.
9919/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.