اخبار مرتبط

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد که شاهد رشد ۵۶ درصدی شمار تشکل های کارگری و کارفرمایی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در هشتمین اردوی فرهنگی، آموزشی و تشکیلاتی اعضای هیات مدیره کانون های کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی گفت: تشکل های کارگری و بازنشستگی از لحاظ تعداد رشد ۵۶ درصدی داشته اند.

فرزاد یوسفی بر درخشش تشکل های کارگری و بازنشستگی تاکید کرد و افزود: درخشش تشکل ها موجب تقویت سه جانبه گرایی و دو جانبه گرایی شده است.

این مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: اداره کل سازمان های کارگری و کارفرمایی هم جهت آموزش تشکل ها قدم هایی را برداشته است تا آنها با بهره بردن از این آموزش ها توانمند شوند.

یوسفی تصریح کرد: توانمند سازی تشکل ها موجب مطالبه گری آنها می شود. همزمان با این کار دانش آنها به سطحی می رسد که در زمینه امنیت شغلی کارگران، امنیت سرمایه گذاری کارفرمایان مطالبه گری کنند.

وی با بیان اینکه تشکل ها باید به دنبال مسائل صنفی باشند، افزود: تشکل ها نباید برای اعتراض به دستورالعمل ها و اساسنامه ها وقت بگذارند. آنها باید وقت خود را برای پیگیری مطالبات صنفی بگذارند.

مدیرکل تشکل های کارگری و کارفرمایی افزود: به جهت رشد تشکل ها و تقویت دانش آنها نظارت بر مجامع را به خودتان سپردیم.

در ادامه  مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ کشور در هشتمین اردوی آموزشی، تفریحی و تشکیلاتی اعضای هئت مدیره کانون های کارگران بازنشسته و مستمری بگیران    تامین اجتماعی مازندران با بیان این مطلب گفت: قوی ترین تشکل مردم نهاد کشور کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی است.

ریاحی فر اظهار داشت: آنچیزی که این کانون را از سایر نهادها متمایز مینماید روحیه ی پیگیری دست اندرکاران این کانون است

وی با بیان این مطلب که مدیران کانون عالی با جان و دل و بدون توجه به منافع شخصی در حال خدمت به این قشر محروم و مظلوم هستند افزود: شرکت آتیه سازان حافظ کشور تمام توان خود را به کار بسته تا  حداکثر خدمات  خود را در اسرع به این خانواده ی بزرگ ارائه نماید.

 

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.