اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، میلاد تقوی پس از غیبت و انصراف 6 کاندیدای هیات والیبال مازندران توانست با 13 رای اعضای مجمع برای دومین دوره سکان والیبال مازندران را در دست بگیرد.
مجموع عمومی هیات والیبال مازندران 16 عضو دارد که در رای گیری امروز 13 نفر حاضر بودند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این نشست گفت: والیبال در سال های اخیر رشد خوبی را در استان تجربه کرد و حضور تیمی مانند کاله در لیگ برتر نیز نشان از توسعه این رشته ورزشی در مازندران دارد.
حبیب حسین زادگان رشد والیبال در استان های کشور از جمله مازندران را مرهون حضور تیم ملی والیبال در رقابت های جهانی و قهرمانی آسیا دانست و افزود: در شرایط فعلی 5 تیم والیبال مازندران نیز در لیگ دسته اول حضور دارند و امیدواریم که رشد و توسعه والیبال در استان با فعال تر شدن هیات این رشته ورزشی بیشتر شود.
وی گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در حد توان به هیات ورزشی والیبال نیز همانند سایر هیات ها حمایت می کند و با همدلی باید مازندران در رشته والیبال به جایگاه خوبی برسد.
** توسعه سالن ورزشی رو باز
رئیس هیات والیبال مازندران هم در پایان انتخابات گفت که این رشته ورزشی در چهار سال گذشته رشد خوبی داشت و توانست با برگزاری تور والیبال ساحلی قدرت خود را در این رشته ورزشی نشان دهد.
میلاد تقوی توسعه سالن ورزشی رو باز را از برنامه های دور دوم مسوولیتش در هیات والیبال مازندران معرفی و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان این برنامه محقق شود.
وی با قدردانی از اعتماد دوباره مجمع عمومی هیات والیبال خودش اعلام کرد که تلاش می کند برنامه خود را برای دومین دوره عملیاتی کند.
6982/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.