اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که با حضور 154 بدمینتون باز از 26 استان کشور شرکت داشتند که در 6 رده سنی از 35 تا بالای 60 سال رقابت کردند.
در رده سنی 35 تا 39 سال، گلناز فائزی، سمیرا زارع و سمانه نادری هر سه از تهران به مقام اول تا سوم رسیدند.
در رده سنی 40 تا 44 سال، هاله شاکرحسین زاده از البرز با پیروزی برابر فاطمه جوانیان از مازندران قهرمان شد و مقام سوم مشترک این رده نیز به فاطمه سوار از گلستان و کلثوم فغان زاده از مازندران رسید.
در رده سنی 45 تا 49 سال سیمین مهدوی از تهران با پیروزی برابر همشهری خود حمیرا حبیبی بر سکوی قهرمانی تکیه زد و لعلا کاوندی از زنجان و سمیرا میرزایی از خراسان رضوی مقام سومی مشترک را از آن خود کردند.
در رده سنی 50 تا 54 سال فریده عیسی از زنجان مقام نخست را به خود اختصاص داد و آذر کنعانی از تهران، زهره رفیعی از زنجان و معصومه نادری از اصفهان در رده های بعدی قرار گرفتند.
در رده سنی 55 تا 59 سال فریبا حلالیان از تهران به مقام نخست دست یافت، نسرین شمسی علیپور از گیلان دوم شد و زهرا شلیله از همدان و مینو حیدریان از تهران در رده سوم مشترک قرار گرفتند.
در رده سنی بیشتر از 60 سال هم نسرین شادور از زنجان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، پروانه شهدوست از فارس دوم شد و زهرا سروانی و اشرف ابطحی هر دو از اصفهان در جایگاه سوم مشترک این مسابقات قرار گرفتند.
نفرات برتر این مسابقات از سوی کمیته فنی فدراسیون بدمینتون به اردوهای آماده سازی تیم ملی برای اعزام تیم ملی به مسابقات آسیایی و جهانی درسال آینده دعوت خواهند شد.
مسابقات بدمینتون قهرمانی پیشکسوتان مردان کشور نیز از پیش از ظهر امروز پنجشنبه در ساری آغاز می شود.
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.