اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، دیدار تیم های خونه به خونه بابل و مس رفسنجان از هفته شانزدهم رقابت های لیگ یک در زمین فوتبال شهرستان سیمرغ در مازندران برگزار شد و در پایان قانونی 90 دقیقه با نتیجه 2 بر 2 خاتمه یافت.
تیم مس رفسنجان با این تساوی با کسب 12 امتیاز و خونه به خونه بابل با 11 امتیاز به ترتیب در رده 14 و 15 جدول 16 تیمی رقابت های لیگ یک جا خوش کردند.
گل های خونه به خونه در این بازی در دقایق 16 از نقطه پنالتی با ضربه حسین رسولی و 77 با شوت سرکش اسماعیل کیانی و گل های مس رفسنجان نیز در دقایق 33 و 37 نیمه اول با ضربه سر علی مرزبان و شوت محمدخان احمدی به ثمر رسید.
خونه به خونه بابل که سال گذشته با بدشانسی در آخرین دیدار لیگ یک با گل شماری از رفتن به لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران جا ماند در فصل جاری این رقابت ها با نتایج ضعیف یکی از گزینه ها سقوط به دسته پایین تر است.
مالکان این تیم متمول سال های گذشته در لیگ یک برای جلوگیری از سقوط تیمشان به لیگ پایین تر اکبر میثاقیان سرمربی که 2 فصل قبل در روزهای پایانی به دلایل نامعلومی از این تیم برکنار کردند را به خدمت گرفتن تا شاید آب رفته به جوی برگردد.
6982/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.