اخبار مرتبط

حسن عشیری روز دو شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عتبات عالیات دانشجویی شامل دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاهی می شود که متقاضیان با اولویت دانشجویان به این سفر معنوی اعزام می شوند.
وی از متقاضیان خواست تا پایان روز هیجدهم آذر ماه از طریق سامانه اینترنتی عمره و عتبات دانشگاهیان به آدرس www.labbayk.ir ثبت نام کنند.
مدیر عمره و عتبات دانشگاهیان مازندران گفت که انتخاب زائران به صورت قرعه کشی خواهد بود که حداکثر 2 روز پس از پایان مهلت ثبت نام انجام می شود.
وی افزود: برای این دوره نیز همانند سابق 760 نفر سهمیه عتبات عالیات دانشگاهی مازندران است که در قالب 19 کاروان 40 نفره اعزام می شوند.
عشیری با اعلام این که 15 کاروان از این تعداد به صورت هوایی و پنج کاروان نیز به صورت زمینی به کشور عراق اعزام می شوند، هزینه سفر زمینی را 2 میلیون تومان و برای سفر هوایی سه میلیون و 500 هزار تومان اعلام کرد که بخش اعظم آن به صورت تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.
مدیر عمره و عتبات دانشگاهیان مازندران زمان اعزام متقاضیان را اول بهمن امسال اعلام کرد و افزود که تا اردیبهشت سال 98 تمامی 19 کاروان اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه سفر عتبات عالیات دانشگاهی هر ساله در 2 نوبت تابستان و اواخر سال انجام می شود، گفت که تابستان امسال به علت همزمانی با حج تمتع و نوسانات ارزی از 19 کاروان تنها 2 کاروان دانشجویی آن هم به صورت زمینی اعزام شدند.
مازندران 145 دانشگاه از جمله دولتی ، آزاد ، پیام نور و غیر انتفاعی دارد که حدود 200 هزار دانشجوی بومی و غیر بومی در آن تحصیل می کنند.
همچنین امسال در بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان، 12 هزار نفر از زائرین دانشگاهی در قالب 300 کاروان به عتبات عالیات اعزام می شوند.
7335/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.