به گزارش خبرنگار ایرنا، علی نظرمحمدی که پس از هفته پنجم هدایت تیم خونه به خونه را برعهده گرفته بود به‌ دلیل آنچه که مشکلات مالی و کمبود شدید امکانات در این باشگاه نامید، کناره گیری کرد.
نظرمحمدی دومین سرمربی این فصل خونه به خونه است که از 13 مهر ماه امسال جانشین ' اکبر محمدی ' سرمربی سابق این تیم شده بود. وی در مدت حضورش در خونه به خونه برای این تیم پنج امتیاز گرفت.
قائم مقام باشگاه خونه به خونه بابل روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ما هم استعفای نظرمحمدی را در رسانه ها و شبکه های اجتماعی دیدیم و هنوز استعفای او به طور کتبی به باشگاه تقدیم نشد.
حسین اخوت افزود: این که این مربی نمی تواند و نمی خواهد با شرایط موجود باشگاه خونه به خونه ادامه دهد، تصمیم اوست و در هر حال مالک باشگاه در این خصوص تصمیم نهایی را خواهد گرفت.
خبر کناره خبری نظرمحمدی در حالی منتشر شده است که تیم خونه به خونه فردا یکشنبه 20 آبان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشور در کرج میهمان تیم اکسین البرز است. خونه به خونه بابل که حدود چهار سال در رقابت های لیگ دسته یک حضور دارد، در بین تیم های حاضر در این رقابت ها به نظر می رسد نامطمئن ترین نیمکت سرمربیگری را دارد به طوری که هر فصل دو تا سه سرمربی نیمکت این تیم را تجربه کردند.
اکبرمیثاقیان، حمید درخشان، علی مرزبان، جواد نکونام از سرشناس ترین سرمربیان خونه به خونه بابل بودند که هیچ کدامشان با وجود تجربه های فراوان در نیمکت کادر فنی و فوتبالی نتوانستند یک فصل تمام در این باشگاه به کارشان ادامه دهند.
جوادنکونام جنجالی ترین نیمکت نشین خونه به خونه بابل در فصل گذشته رقابت های لیگ یک بود که پس از اندکی جدایی از این باشگاه به تیم رقیب نساجی قائمشهر آمد و توانست با گل شماری این تیم قائمشهری را پس از 24 سال دوری به لیگ برتر برساند.
خونه به خونه مازندران تا پایان هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با کسب 6 امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این رقابتها قرار دارد.
7327/1654
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.