اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان قرار بود امروز ساعت 13 به پرسش خبرنگاران در باره مسابقه تیمش با نساجی مازندران پاسخ دهد که در این نشست حضور نیافت و کنفرانس خبری بدون حضور سرمربی تیم میهمان برگزار شد.
مسئولان هیات فوتبال قائمشهر دلیل حضور نیافتن یزدی را تاخیر پروازش به مازندران اعلام کردند.
با این وصف، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال قائمشهر به خبرنگاران گفت که برای تعیین زمان مصاحبه با سرمربی استقلال خوزستان هماهنگی شده و ساعت 13 و 30 با مشورت وی تعیین شده بود.
جواد اصغرنژاد افزود: پرواز تیم استقلال خوزستان به تهران انجام شده و کاروان این تیم در حال عزیمت با اتوبوس به مازندران هستند و تا سه ساعت دیگر هم به نشست خبری تعیین شده نخواهند رسید.
پیشتر نیز رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی تبریز به علت آنچه که تاخیر در پرواز تبریز به ساری اعلام شده بود، به نشست خبری پیش از بازی در قائمشهر نرسیده بود.
تکرار این وضعیت باعث گلایه خبرنگاران مازندرانی شد.
خبرنگاران بر این باور بودند که مسئولان تیم ها و برنامه ریزان کنفرانس خبری برای وقتشان ارزش و اهمیت قائل نیستند و به همین دلیل هم در انتخاب زمان مصاحبه احتمال تاخیر پرواز یا موضوعاتی از این دست را نادیده می گیرند.
تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته دوازهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور از ساعت 15 عصر جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم استقلال خوزستان است.
تا پایان هفته یازدهم این مسابقات تیم استقلال خوزستان با کسب 10 امتیاز در رده سیزدهم و نساجی مازندران با کسب 8 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی لیگ برترفوتبال باشگاههای کشور قرار دارند.
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.