اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، جواد نکونام روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش با استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران در قائمشهر افزود: به اذعان همه کارشناسان و افرادی که واقعا فوتبال را به درستی می فهمند، نساجی در 11 هفته از بازی هایی که انجام داده از نوع داوری ها ضربه خورده و این کار باعث شده تیم نساجی حداقل در کسب امتیازها ناکام باشد.
وی توضیح داد: تیم ما در بازی با سپاهان اصفهان یکی از بهترین بازی های فصل خود را انجام داده بود، ولی با اشتباه کاملا محرز داوران ضربه جدی خورد و جالب این است که کمیته داوران پس از بررسی هر سه داور آن مسابقه را محروم کرد ولی این تنبیه مشکلی از تیم ما حل نکرد.
سرمربی تیم نساجی مازندران افزود: در بازی قبل نیز واقعا داد تماشاچیان تیم نساجی در آمده بود و هواداران از این که تاکنون قضاوت ها علیه تیم ما بود بسیار عصبی هستند .
نکونام گفت: انتظار ما از کمیته داوران این است که فقط عدالت را در قضاوت بازی ها رعایت شود، نه می خواهیم گلی به اشتباه برای ما گرفته شود و نه انتظار داریم یک طرفه قضاوت کنند.
وی افزود: اگر از 6 بازی که 18 امتیاز داشت فقط 2 امتیاز به تیم ما می رسید ، رفتار و حتی فکرها اکنون نسبت به تیم نساجی تغییر می کرد.
** انتظار داوری بی طرفانه در بازی با استقلال خوزستان
سرمربی تیم نساجی مازندران داوری ' خوب و بی طرفانه ' را خواسته مجموعه کادر فنی، بازیکنان و هواداران نساجی در بازی برابر استقلال خوزستان معرفی کرد و گفت: امیدواری ما این است که حداقل در بازی فردا جمعه برابر تیم استقلال خوزستان داوری ها خوب باشد و به دور از حاشیه ها قضاوت واقعا عادلانه ای داشته باشند.
وی افزود: مردم قائمشهر بشدت از داوری ها عصبانی هستند و در حد انفجار قرار دارند و امیدواریم فردا شاهد چنین ناراحتی از تماشاگران خون گرم قائمشهر نباشیم.
نکونام در باره علل دیگری اثرگذار بر ناکامی نساجی برای کسب نتایج در فصل جاری مسابقات لیگ برتر هم گفت: این که دقت نمی کنیم گل بزنیم و گل میخوریم نکات فنی است که به کادر فنی برمی گردد و ایراد از من است، اما یک سری اتفاق هایی وجود دارد که واقعا دست کادر فنی نیست مانند این که مثلا در چه دقیقه ای از بازی قرار است به ضرر تیم ما پنالتی بگیرند که در اینگونه موارد کادر فنی هیچ کاری نمی تواند انجام دهد.
** حاشیه سازی برای نساجی
سرمربی تیم نساجی مازندران افزود: ما باید یک چیز را بدانیم و آن هم این که نساجی یک تیم پرهوادار در فوتبال کشور است و با تیم هایی که چنین وضعیتی ندارند فرق دارد و به همین دلیل دست به هرکاری می زنند.
وی ادامه داد: به علت این که تازه وارد لیگ برتر هستیم و با عملکرد خودمان وارد این سطح از فوتبال شده ایم و حمایت همه جانبه هواداران از تیم شهرشان را هم داریم، به همین دلیل نیز دشمن کم نداریم، خیلی ها در تلاش هستند که از هر فرصتی برای ضربه زدن به تیم ما استفاده کنند و ما در این مسیر سخت باید به غیر مسائل فنی با خیلی موضوعات دیگر نیز بجنگیم که این موارد به تیم ما ضربه می زند.
سرمربی تیم نساجی با بیان این که ما هیچ بازی را در لیگ تاکنون دست کم نگرفته است، گفت: در بازی فردا برابر استقلال خوزستان هم که سابقه قهرمانی در لیگ برتر و تجربه حضور در جام باشگاههای آسیا را داشته و این که در دو سال گذشته برای بقا در لیگ تلاش می کند، کاری نداریم و این تیم را دست کم نخواهیم گرفت. ما بیشترین تلاش خودمان را برای بازی فردا خواهیم گذاشت تا سه امتیاز حساس این بازی را در خانه کسب کنیم.
وی با اظهار این که هر دو تیم در جدول شرایط نزدیک به هم دارند، توضیح داد: استقلال خوزستان در رده سیزدهم و نساجی در رده چهاردهم جدول قرار دارد و با توجه به این که در خانه میزبان این تیم هستم، با تمام قدرت بازی خواهیم کرد و ابتدا خوب شروع می کنیم و با موقفیت به پایان خواهیم رساند.
نکونام گفت: هر چند تیم استقلال تیم خوب و خطرناکی است و با بازیکنانی کلیدی که دارد می تواند ضربه به تیم ما بزند، ولی این تیم تا حدودی تدافعی بازی می کند و ما به خوبی با شرایط و سبک بازی این تیم آشنا هستیم و با برنامه به مصافشان خواهیم رفت.
تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته داوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور از ساعت 15 عصر فردا جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم استقلال خوزستان است.
تا پایان هفته یازدهم این مسابقات تیم استقلال خوزستان با کسب 10 امتیاز در رده سیزدهم و نساجی مازندران با کسب 8 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور قرار دارند.
7327/1654
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.