اخبار مرتبط

تکمیل ظرفیت ورزشگاه و کاپیتانی شجاعی در تراکتورسازی/

محسن لایقی قلعه سوخته روز یکشنبه در مصاحبه پیش از مسابقه برابر نساجی قائمشهر در ورزشگاه شهید وطنی به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با این رویکرد در برابر تیم نساجی قائمشهر که از بازیکن و سرمربی مجربی بهره مند است، با قدرت بازی می کنیم.
وی افزود: اگرچه شانس زیادی برای برد در این رقابت برابر تیم نساجی قائمشهر در زمین خانگی اش با خیل هوادارانش پیش بینی نمی کند، ولی از آبروی فوتبال لردگان و چهارمحال و بختیاری دفاع خواهد کرد.
لایقی اضافه کرد: تیمش از بازیکنان جوانی بهره گرفته که آینده خوبی درانتظارشان است و بازی در برابر تیم های لیگ برتری انگیزه آنها را برای بهتر شدن بالا می برد.
دیدار تیم نساجی قائمشهر برابر شاهین لردگان از چهارمحال و بختیاری عصر فردا دوشنبه 26 شهریورماه ساعت 18.30 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.
شهرستان لردگان در 160 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان چهارمحال و بختیاری واقع است که براساس سرشماری سال 95 جمعیت این شهرستان 40 هزار نفر گزارش شد.
*** نساجی قائمشهر سانس آخر مازنی ها در جام حذفی
تاکنون 10 دیدار از 16 مسابقه مرحله یک شانزدهم جام حذفی در شهرستان های کشور برگزار شد و 2 نماینده مازنی ها از ادامه این رقابت ها حذف شدند.
نساجی قائمشهر سومین نماینده مازنی ها حاضر در این رقابت هاست.
در فصل گذشته رقابت های جام حذفی خونه به خونه بابل تا فینال پیش رفت و در فینال برابر استقلال تهران شکست خورد و شانس قهرمانی را از دست داد.
6982/1899
انتهای پیام

اخبار مرتبط

تکمیل ظرفیت ورزشگاه و کاپیتانی شجاعی در تراکتورسازی/

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.