اخبار مرتبط

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع حادثه رانندگی با یک کشته و 9 مصدوم در محور هراز شهرستان آمل خبر داد

به گزارش ایلنا از آمل، سرهنگ "علیرضا باقری" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور هراز آمل در محدوده "چلاو" بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی چلاو آمل به محل حادثه اعزام شدند .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر انحراف و برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی وانت نیسان با خودروی های پارک شده در حاشیه خیابان به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان خودروی پراید در دم جان باخت و سایر سرنشینان این دو خودرو شامل 6 نفر از سرنشینان خودروی پراید و 3 سرنشین خودروی نیسان مجروح شدند .

سرهنگ باقری، با اشاره به این که با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند، گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه استان در دست بررسی است،

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان این که، تفاوت رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، فاصله بین مرگ و زندگی و نقص عضو و سلامتی است گفت: منشاء بسیاری از تصادفات مرگبار، بی احتیاطی و عدم رعایت مقررات راهنمایی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز است .

وی در خاتمه از رانندگان، خواست: هرگز فرصت کم را با سرعت زیاد جبران نکنند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی آرامش خاطر را برای خود و خانواده خود فراهم کنند .

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.