اخبار مرتبط

صبح روز جمعه رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسوال الله (ص) در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از قائم شهر،آیت الله معلمی نماینده خبرگان رهبری  برپایی و برگزاری رزمایش مانور بسیجیان را نمایش اقتدار دانست و خاطرنشان کرد :امروز، روز فرصت تجدید عهد با سالار شهیدان و تلاش برای کوتاه کردن دست ظالمان و ادامه دادن راه امام حسین (ع) است.

امام جمعه قائمشهر مانور مقدس رزمایش عاشورائی را نمایش اقتدار و انسجام دانست و تصریح کرد: انسجام زمینه ساز اقتدار است و حضور در این رزمایش نشان دادن اراده برای ادامه دادن راه امام، شهدا دوران دفاع و مدافعان حرم است.

سرهنگ ابراهیم یعقوبی با بیان اینکه امروز روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکا است اظهار داشت :رزمایش چهارگردان بیت المقدس در قائمشهر با هدف نشان دادن اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و حفظ آمادگی جسمی و توان روحی به دشمنان خارجی و منافقین داخلی برگزار شد.

سرهنگ یعقوبی اهمیت دفاع در زنده بودن ملت هارا به برکت تفکر و حرکت بسیجی دانست وافزود:این موارد باعث شکست ناپذیرشدن انقلاب اسلامی می شود.

وی در ادامه از برگزاری صبحگاه اقتدار بسیجیان خبر داد و گفت :  بعد از این  مراسم، گردان ها به سمت پادگان شهید باقرزاده برای انجام تاکتیک های دفاعی و نظامی اعزام می شوند.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.