اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمد خدابخشی روز شنبه در نشست گرامیداشت روز خبرنگار در سالن اجلاس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز اظهار داشت: مشکلات فعلی و تورم در کشور قابل پیش بینی بود و ربطی به برجام ندارد و راه حل این مشکل طی کردن مسیر درست است.
رییس مجمع نمایندگان استان لرستان افزود: باید از رشد فزاینده نقدینگی جلوگیری کرد و با موسساتی که اقتصاد کشور را مختل می کنند مقابله کنیم.
وی گفت: فعالیت در مجلس شورای اسلامی ساز و کار خود را دارد و با سرو صدا کردن نمی توانیم هیچ مشکلی را حل کنیم بلکه ما نمایندگان باید راهکار قانونی و صحیح بدهیم.
خدابخشی با بیان اینکه اگر همه راه حل های مشخص شده را بکار بگیریم بسیاری از مشکلات حل می شود افزود:ما در مجلس باید جلوی تصمیمان غلط را بگیریم و برای این مهم وقت بگذاریم.
وی گفت:سازمان برنامه بودجه نقش مهمی در کاهش مشکلات اقتصادی دارد و بایستی در این سازمان مدیران توانمندی باشند در غیر این صورت هر کسی رییس جمهور باشد نمی تواند مشکلات را حل کند.
خدابخشی با اشاره به اینکه 90 درصد کاغذ مصرفی کشور از خارج وارد می شود گفت:بزرگترین کارخانه تولید کاغذ از سنگ در الیگودرز بزودی آغاز می شود.
وی گفت: برای سرمایه گذاری در الیگودرز با بزرگترین شرکت ها مذاکره کرده ایم و نتایج مفیدی برای مردم شهرستان رقم خواهد خورد.
در این نشست که با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد الیگودرز و خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان الیگودرز برگزار شد خبرنگاران شهرستان نیز به بیان دیدگاه و نظرات خود پرداختند.
الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد.
7279/6060
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.