اخبار مرتبط

رضا آریایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مقابله با مفاسد اقتصادی را مطالبه جدی مردم از مسئولان دانست و اظهارداشت: مردم از ابتدای شکل گیری نظام جمهوری اسلامی درهمه عرصه ها حاضر بوده و به نظام خود علاقه مند هستند و از مسئولان انتظار دارند با مفاسد اقتصادی برخورد قاطع و سریع کنند.
وی با اشاره به اینکه هم افزایی وهمبستگی مسئولان در این زمان باید بیشترازگذشته باشد، افزود: علت مشکلات ایجاد شده در کشورتنها تحریم نیست و سو مدیریت، عدم توجه به استفاده از ظرفیت‌های داخلی، کم شدن روحیه مدیریت جهادی رشد و تشدید مفاسد اقتصادی از دیگر مواردی است که زمینه امیدواری دشمنان را فراهم کرده است.
فرماندار بروجرد بیان کرد: نباید بهانه به دست دشمن داد تا به اهداف خود که 2 قطبی کردن مردم و ناکار جلوه دادن نظام است دست یابد.
آریایی اضافه کرد: بعد ازمصاحبه رئیس جمهوری در 14مرداد مردم انتظار دارند حرکت جدی قوای سه گانه در راستای مبارزه با فساد اقتصادی را در جامعه ببینند.
وی ادامه داد: برای مبارزه با فساد باید قبل از شکل گیری و روی دادن فساد جلو آن گرفته شود نباید اجازه دهند که ضعف مدیریت و فساد اداری کار را به جایی برساند.
معاون استاندار لرستان گفت: امروز نیاز به بصیرت عمیق در مسائل داریم زیرا دشمنان تلاش بسیاری کرده اند که با بهره گیری از مشکلات اقتصادی مردم را به خیابان ها بکشانند و نظام را با مشکل مواجه کنند.
آریایی افزود: فضا سازی رسانه های بیگانه به شکلی است که می خواهند مردم ما آرامش نداشته باشند و در شرایط خطیر و بسیار مهم باید تمامی دستگاه های اجرایی همراه با قوای مقننه و قضاییه در راستای حل مشکلات مردم اقدام کنند.
7273/6052
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.