اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم افزود: تحول در سیستم مدیریتی بخش اقتصادی، حمایت از تولید کنندگان، جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد قاطع با متخلفان اقتصادی از راهکارهای برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور است که مسئولان ارشد نظام باید در دستور کار قرار دهند.
وی اظهارداشت: در این موقعیت حساس مسئولان باید تلاش وهمکاری مضاعف داشته باشند.
خطیب نماز جمعه بروجرد با اشاره به اینکه حمایت از تولید کنندگان با شعار صورت نمی گیرد، بیان کرد: برای حمایت از تولید همه باید با مصرف کالاهای داخلی از بیکاری کارگران ایرانی و تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی جلوگیری کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی اضافه کرد: واردات محصولاتی که در کشور تولید آنها انجام می شود خیانت به ایران و ملت است که مسئولان مربوطه باید در این راستا اقدام کنند.
وی ادامه داد: برخورد قاطعانه قوه قضاییه و تعزیرات حکومتی با اخلالگران اقتصادی از جمله مطالبات مردم است که باید مورد توجه مسئولان دستگاه های مربوطه قرار بگیرد.
امام جمعه بروجرد با اشاره به 26 مرداد ماه و سالروز ورود آزادگان به وطن افزود: آزادگان در سیاه چاله های عراق دشمن را شکست دادند آنها در اسارت حماسه آفریدند و باعث افتخار ملت ایران شدند.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) فرصت مناسبی است تا جوانان از این 2 نور الهی الگو بگیرند.
وی تاکید کرد: خانواده ها باید سیره زندگی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند.
خطیب نماز جمعه بروجرد گفت: از ادارات و دستگاه های مختلف شهرستان بازدید انجام می شود و کوتاهی مدیران را به کمک نمایندگان مجلس به وزرا مربوطه اطلاع رسانی می کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی افزود: 10 درصد از نیروهای حزب الله در جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی را که از حمایت کشورهای استکباری برخوردار بود شکست دادند.
7273/7190
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.