اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا علاالدین بروجردی روز جمعه در نشست با اعضای بسیج دانشجویی لرستان در محل هتل زاگرس بروجرد اظهار داشت: پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در کشورهای عراق و سوریه به برکت وجود انقلاب و نیروهای بسیجی بود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران زمانی که شاه در اوج قدرت به پیروزی رسید، افزود: حکومت پهلوی در مقابل حرکت بزرگ امام خمینی(ره) و اراده ملت شکست خورد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: صدام با اطلاعات و امکانات پیشرفته و حمایت های آمریکا، انگلیس و دیگر کشورها استکباری در برابر ملت انقلابی ایران شکست سنگینی خورد و به عبرت تاریخ تبدیل شد.
بروجردی اضافه کرد: بسیجیان ایران اسلامی با کمترین تجهیزات نظامی و دریایی بزرگترین قایق جنگی آمریکا را با سرنشینانش به اسارت گرفتند که این مهم نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه ایران جز ثروتمندترین کشورهای دنیا است، ادامه داد: ضعف برخی از مدیران دستگاه باعث به وجود آمدن برخی مشکلات در کشور شده که باید در راستای بر طرف کردن آنها اقدام شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سازمان های اطلاعاتی آمریکا، عربستان و فرانسه با استفاده از ماهواره و اینترنت یک میدان جنگ راه انداخته اند که اگر ملت ما قواعد بازی را رعایت کنند پیروز این میدان جنگ مردم ایران خواهند بود.
بروجردی با اشاره به اینکه دولت و مجلس باید بهتر عمل کنند، گفت: برای مبارزه با فساد و اصلاح سیستم اقتصادی کشور باید با مفسدان اقتصادی برخورد جدی و قاطع صورت گیرد.
وی با تاکید براینکه تعریف ما از انقلابی بودن باید دقیق باشد، افزود: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری الگوی واقعی انقلابی بودن هستند.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ساختار اجرایی دولت و ارگان های نظارتی دچار اشکال است که باید این مهم اصلاح شود.
بروجردی اضافه کرد: صادرات ایران جاده یک طرفه است که باید سیاست های آن تغییر کنند.
وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش مشکلات اقتصادی است، ادامه داد: سیاست های اقتصاد مقاومتی متتاسب با شرایط تحریم ها تهیه شده که با برنامه ریزی صحیح و اجرای آنها می توان بخش عظیمی از مشکلات کشور را برطرف کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برجام یک تصمیم ملی بود و پرونده های بزرگی علیه ایران در موضوع هسته ای در آن مقطع بسته شد.
بروجردی افزود: امروز قدرت ما در بازگشت به قبل از برجام بیشتر شده است.
وی با بیان اینکه در برجام پرونده ساخت بمب هسته ای ایران بسته شد، اظهارداشت: نکات مثبت و منفی برجام را باید بیان کنیم.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز عراق، لبنان، سوریه و افغانستان آشفته بازار امنیتی وجود دارد در حالی که در کشورما امنیت و آرامش کامل حاکم است.
بروجردی بیان کرد: در حال حاضر جوانان ایران اسلامی در خط مقدم جبهه مقاومت اسلامی برای برقراری امنیت کشور به شهادت می رسند.
وی با تاکید بر اینکه مطالبات مردم باید مطرح شود، اضافه کرد: بهره برداری تبلیغاتی وسیاسی نباید از این معضلات صورت گیرد، و باید برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال مردم تلاش کرد.
بروجردی در خصوص اتهاماتی که توسط نماینده مجلس شورای اسلامی به وی زده شد، افزود: در نامه ای به مقام معظم رهبری خواستار رسیدگی به این موضوع شدم و پس از تحقیقات گسترده دستگاه های اطلاعاتی شخص نماینده به 6 ماه حبس محکوم شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به امضای نمایندگان برای سوال از رئیس جمهوری بیان کرد: برخی نمایندگان مجلس امتیاز گرفتند و امضاهایشان را پس می گیرند.
وی اظهار داشت: تاسیس دانشگاه آیت الله بروجردی و کلینیک داندنپزشکی دانشگاه آزاد از جمله پرونده های کاری بود که در طول دوران نمایندگی مجلس پیگیری کرده ام.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: احداث خط راه آهن و فرودگاه در دستور کار قرار گرفته و قیمت زمین ها در روستای حاجی آباد و زرشکه کارشناسی شده که در این راستا نباید کارشکنی صورت گیرد.
بروجردی گفت: هدف گذاری طرح ها مشخص شده و قوانین باید اجرا شود ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و صدا و سیما بروجرد نیز انجام خواهد شد.
وی اظهارداشت: تحریم های امروز فقط آمریکایی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه سوال از رئیس جمهوری حق مسلم نمایندگان است، افزود: رئیس جمهوری باید پاسخگوی نمایندگان مجلس باشد و این مهم باید انجام شود.
مسئول بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به اینکه پر تحرکی و پویا بودن از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی است، بیان کرد: براساس تاکیدات مقام معظم رهبری دانشجویان باید انقلابی عمل کرده و روحیه مطالبه گری خود را حفظ کنند.
سرهنگ حسین محمدی فر افزود: مطالبه گری دانشجویان در پیش برد اهداف انقلاب و نظام نقش موثری دارد که باید به نحو مطلوب انجام شود.
وی اظهارداشت: امروز دوران جنگ اقتصادی است که دانشجویان نخبه بسیجی باید به تکلیف خود عمل کنند.
مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به عنوان وکلای مردم باید وظیفه خود را در راستای برطرف کردن مشکلات مردم به خوبی ایفا کنند.
سرهنگ محمدی فر اضافه کرد: بخشی از سیستم مدیریتی کشور هنوز به جنگ اقتصادی وارد نشده که انتظار می رود مسئولان ارشد دولت در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد: بعد از گذشت چهار دهه ازعمر پربرکت انقلاب باید یک سیستم مدیریتی قوی در راس دولت قرار بگیرد و نباید فشارهای اقتصادی و تحریم ها زندگی مردم را با مشکل مواجه کند.
مسئول بسیج دانشجویی کشورگفت: مسئولان باید با اجرای دقیق سیاست های اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی اقتصاد کشور به فروش نفت تلاش کنند.
سرهنگ محمدی فر اظهارداشت: یک چهارم دانشجویان لرستان در بسیج فعالیت دارند که با توجه به فصل تعطیلی دانشگاه ها در راستای محرومیت زدایی در روستاهای استان اردوهای جهادی برگزار می کنند.
7190/7273
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.